Přejít na obsah

Longines Conquest L3.659.4.58.6


Doporučené příspěvky

Hovorí sa, že hodinky si nájdu svojho majiteľa. Čo pre mňa vlastne znamená Longines? Znamená pre mňa tradíciu, trvalú hodnotu, pokoj, eleganciu, spojenie s koňmi, radosť zo života, vôľu vytrvať a v neposlednom rade slobodu. Nosiť ich na ruke je určitou formou sebareflexie. Pripomínajú mi moju cestu. To odkiaľ som prišiel, kde som a kam smerujem. Pripomínajú mi, že byť gentleman je v prvom rade pomáhať ľuďom, slabším, správať sa úctivo a ísť dobrým príkladom aj v tejto dobe. Každý môže začať len sám od seba a som rád, že aj toto posolstvo si so sebou touto formou nosím :)

 

Pekný deň vám prajem.

post-3969-0-91111200-1412691196_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Quillin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovorí sa, že hodinky si nájdu svojho majiteľa. Čo pre mňa vlastne znamená Longines? Znamená pre mňa tradíciu, trvalú hodnotu, pokoj, eleganciu, spojenie s koňmi, radosť zo života, vôľu vytrvať a v neposlednom rade slobodu. Nosiť ich na ruke je určitou formou sebareflexie. Pripomínajú mi moju cestu. To odkiaľ som prišiel, kde som a kam smerujem. Pripomínajú mi, že byť gentleman je v prvom rade pomáhať ľuďom, slabším, správať sa úctivo a ísť dobrým príkladom aj v tejto dobe. Každý môže začať len sám od seba a som rád, že aj toto posolstvo si so sebou touto formou nosím :)

 

Pekný deň vám prajem.

Krásné, úplně mě to donutilo chvíli koukat na tu fotku :) Gratuluju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...