Přejít na obsah

PRIM Spartak 60 Limited Edition


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já je mám docela rád, i se všema těma chybama

 

 vosumašedesátka, nebo devadesátčtyřka se 17 kameny ? Gratuluju

 

Manuální, bez inzerátu a s listovýma ručkama k tomu psacím písmem logu jsou mnohem vyváženější. Ještě něco na trojku - tu šipčičku , aby číselná řada dělala skoro kružnici a pěkný kousek. S 94.1 a datem tam, kam patří výtečný kousek !

 

Tohle se opravdu asi bude skrývat pod tím "víc modelů"  - opustí jen vytříbené kombinace a zanesou si portfólio čímkoli, co dneska dělají jen na přání, místo vytočení nových vnitřků pouzdra a nových ciferníků na patřičný strojek nový potisk a zlaté prvky ......  promarněná příležitost. Zas tak revoluční strategie to nebude :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní černé Spartaky se zlatými indexy, v nerezu, 40mm pouzdro, to by byla pecka...

 

 

Zase zacinas? Do jara nic nedelam

 

 

Beru na vědomí, ozvu se v létě. :)

 

 

...a na jaře mám dobrý tip :lol2:

 

 

:wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Jděte už všichni někam - poslední dva roky vydělávám jen na limitky!! Nebejt mně a pár dalších podobně mentálně postižených, tak by už dávno Elton zkrachoval. Tak dost, ať se tam naučí starat sami o sebe. :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

De facto by bylo milé, kdyby to takovým zákazníkům Elton nabídnul. Nebo jiné srandy, jednou za rok mejdan, nebo tak. Oprašujou si vás nějak, nebo na to kašlou?

 

Pořád čekám, kdy to celý financ koupí a začne nastavovat ceny pro slušný členy Chronomagu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád čekám, kdy to celý financ koupí a začne nastavovat ceny pro slušný členy Chronomagu. :)

Teď musím vydělávat na chléb náš vezdejší a na hypotéku. Sice mě čeká změna zaměstnání, ale zas tak odvážný nejsem.

Takovouhle zábavnou fabričku tak na důchod.

Jo a víš jaký by musely být ceny pro chronomag aby to vydělávalo? Teď to maj za lidovku.

 

Náhodou, už jsem dostal Péefko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...