Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Diky.Jeste to neni ono :-) Mne se ta XII docela libila. Daleko vic mi vadil ten nevystredeny napis Master. Sipky u indexu byly taky super. Urcitym zpusobem se mi libi modra vterinovka, ale nejsem si jisty, jak moc dobre to je citelne na tom cernem pozadi. A lestenka me take netahne. ja bych proste potrebova mix.

Dam jim jeste rok dva cas, aby to poladili. Mastery jsem mel moc rad rad bych se k nim casem zase vratil. Pokud mozno kdyby je malicko vytunili. Uplne nejlepsi by byly v quartzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Diky.Jeste to neni ono :-) Mne se ta XII docela libila. Daleko vic mi vadil ten nevystredeny napis Master. Sipky u indexu byly taky super. Urcitym zpusobem se mi libi modra vterinovka, ale nejsem si jisty, jak moc dobre to je citelne na tom cernem pozadi. A lestenka me take netahne. ja bych proste potrebova mix.

Dam jim jeste rok dva cas, aby to poladili. Mastery jsem mel moc rad rad bych se k nim casem zase vratil. Pokud mozno kdyby je malicko vytunili. Uplne nejlepsi by byly v quartzu.

 

Dáme jim čas a uvidíme :) V Quartzu je jenom chrono verze. Jinak mi osobně se líbí víc původní model (matná úprava, 12 nevadí), ale nemám na ně ruku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nejake nove informace o Traser Red Alert T100? 

Tedy krome toho, ze nebudou pro nas trh...

Zaznamenal sem informaci, ze mely byt v nabidce od dubna, ale zatim jeste nikde nejsou v prodeji. Predpokladana cena by mela byt cca 550 CHF, coz mi prijde uz trosku moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake nove informace o Traser Red Alert T100? 

Tedy krome toho, ze nebudou pro nas trh...

Zaznamenal sem informaci, ze mely byt v nabidce od dubna, ale zatim jeste nikde nejsou v prodeji. Predpokladana cena by mela byt cca 550 CHF, coz mi prijde uz trosku moc. 

 

Ahoj, zatím k nám žádné další informace o novince Traser Red Alert nedorazily. Cena je opravdu vyšší, ale oficiálního nacenění pro ČR se asi ani nedočkáme. Kdyby ano, tak budu ihned informovat :)

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak sem narazil pri hledani "Traser Red Alert T100" na tohle: https://www.vannoah.com/en/tornado-pro-2291.html

...jsem z toho zmaten. Zkousel sem dat do kosiku a checkout a stale se to tvari, ze to za ty penize jsou schopni dodat. Kde je hacek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem narazil pri hledani "Traser Red Alert T100" na tohle: https://www.vannoah.com/en/tornado-pro-2291.html

...jsem z toho zmaten. Zkousel sem dat do kosiku a checkout a stale se to tvari, ze to za ty penize jsou schopni dodat. Kde je hacek?

protože to ještě není k dodání a bude soon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem si taky precetl, ale nikde nepisou "predprodej" ve smyslu, ze by se melo neco doplatit. Tak jestli si cenu vycucali z prstu? Navic (pokud se neco nezmenilo v poslednich tydnech) evropska legislativa nepovoluje zářič nad 1GBq. 

Jestli to cele neni jen na navnadeni zakazniku. Cena je priblizne polovicni, oproti avizovane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On by s tim "mel" byt problem nejen v CR, ale v EU obecne. Zda se ale, ze to klukum holandskym nevadi. Uvidim, jak se to bude vyvijet dal a pripadne je prubnu objednat. Jestli ta cena bude opravdu takova (shipping mi to psalo 6 eur), tak neni o cem mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak některé novinky od Traseru už máme na prodejně (Aurora) a na zbylé (GunMetal) čekáme.

 

Podle mě ale stojí minimálně za shlédnutí všechny :) 

 

Více fotek po kliknutí na náhled (dostane vás do detailu produktu).

 

 

Traser-Aurora-GMT-Blue-232x438.jpg 1489660962_4d2d75c7814c584bed39fd2123151

 

Traser-P67-Officer-Pro-GunMetal-BlackLim Traser-P67-Officer-Pro-GunMetal-BlackOra  Traser-P67-Officer-Pro-GunMetal-Black-23 Traser-P67-Officer-Pro-GunMetal-Orange-1 Traser-P67-Officer-Pro-GunMetal-lime-232

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...