Přejít na obsah

Rozhovor s majiteľom spoločnosti Epos


Kasper

Doporučené příspěvky

Moc hezkej rozhovor, díky, pán je sympaťák.

 

Epos je zvláštní firma. Dělá krásný hodinky, kterých bych si koupil, ale zároveň i naprosto nudný a nezajímavý kousky.

Ta jejich výrobní řada je hrozně roztříštěná, nedává mi smysl.

 

Super je řada Emotion, z té se mi líbí skoro všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezkej rozhovor, díky, pán je sympaťák.

 

Epos je zvláštní firma. Dělá krásný hodinky, kterých bych si koupil, ale zároveň i naprosto nudný a nezajímavý kousky.

Ta jejich výrobní řada je hrozně roztříštěná, nedává mi smysl.

 

Super je řada Emotion, z té se mi líbí skoro všechno.

S tou roztrieštenosťou máš pravdu. Ktoré sú podľa Teba nudné a nezaujímavé? Lebo mne sa napríklad páči rada Passion, tie najjednoduchšie modely typu 3401, 3409, ale rada Emotion je tiež super, uznávam Kedysi sa mi páčili ich skeletony, ale teraz mi naopak imponuje, keď sú hodinky nenápadné. Je fakt, že tie mnou spomínané si nikto okrem znalca ani nevšimne, ale to by sa dalo povedať aj o mnohých top značkách. Skôr mám niekedy pocit, že niektoré  hodinky Epos sú až prehnane vyumelkované a chytá to potom taký čínsky nádych. Niekedy je menej viac. Ale hodinky majú krásne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A opravdu se vyrábí v tak malém množství?Myslite tedy,ze nejsou opravdu moc rozšířené jen diky marketingu?Protoze pokud jsou opravdu tak kvalitni na tuto třídu hodinek,pak cena fakt neni velká.Mne se vzhledově některé kusy opravdu líbí...

 

Pozri, Radim, ak si chceš teraz nejaké kúpiť, tak čakáš aj mesiac, kým ich vyrobia práve pre Teba. Takže ich kapacita je plná. Predstav si, že si majiteľ tej firmy. Ak by vrazili do marketingu a radikálne sa zvýšil dopyt, mal by si aj problém. Hľadať nové priestory, nových kvalitných ľudí, neviem, či to potrebujú a či to chcú. Mať hodinky od pomerne malej kvalitnej firmy má obrovské čaro, ktoré Ti napríklad Longiny, ktoré sa mi inak tiež páčia, nedajú. Jasné, že sa za tú cenu oplatia. Ver tomu, že dostaneš oveľa viac skutočnej hodinárskej práce ako keď si kúpiš niektoré masové, no drahšie značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobry den preji vsem.Na uvod je Epos nedocenena znacka ci nikoliv.Vetsina lidi ani nevi ze vubec hodinky Epos existuji .Mozna snad pripominaji jine slavne znacky hodinek .Nebo je to vinou nazvu ,respektivne samotnem logu.Epos neni atraktivni znacka hodinek  ,kam je zaradit jako vetsina vyrobcu pouziva calibr Eta.Moc prodejcu teto znacky v Ceske republice neni ,neni to ten duvod .Na zaver jsem rad ze vlastnim  hodinky Epos passion 3401.a kde jsem je koupil ano presne tady na chronomagu .Touto cestou dekuji a preji hezky den .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...