Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

Diky vsem.

Jencekgs: urcite neudelas chybu, jsou to pekne hodinky a za ty penizky urcite stoji, nerikam ze nejsou lepsi, treba Rolex. Ten je jinde a je to muj dream ( zatim jen dream ).

 

Filo-boxer: nene, nejsem sadista, k hodinkam se fakt chovam s uctou a do urcite miru s nehou ( ke vsem mojim, bez rozdilu na cene, proto jsem Monstrum koupil Isofrane ) jen pokud jde o jejich pouziti, tak je vyuzivam k tomu, k cemu jsou urceny:).

 

Laurin: je to malinko zvlastni a je mi jo lito. Vlastne vsechny me hodinky jdou do +, ne ze by to nebylo jedno jako, jestli + nebo -. Jen asi zalezi, jestli se dostatecne hybes? Nevim, jak dlouho je mas, ale treba by to slo poregulovat u hodinare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mam ich asi mesiac.

 

Mne zas isli vsetky automaty do minusu asi to bude tym ze mam pracu u PC a toho pohybu nemam tolko ako trebars pri nejakej manualnej praci.

 

Tiez som rozmyslal ze ich dam poregulovat ale minuta /tyzden nie je zas az taka strasna odchylka. A otvarat v podstate nove hodinky sa trochu obavam co ked to hodinar nejak posaha....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, take bych je neoteviral. To je dle mne imho tim pohybem. Take manualne nerobim, ale nekdy litam 50% smeny a pak 50% sedim u pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprd, takhle do mínusu. A prosim o rozvinutí teorie o pohybu a zpomalování, jak by to mělo fungovat? Pokud vim, mechanický hodinky se s malou zbývající rezervou nátahu spíš zrychlujou, než naopak. Kdyby to nebyly moje jediný hodinky, pokusil bych se je nacpat klukům z chronoshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prosim o rozvinutí teorie o pohybu a zpomalování, jak by to mělo fungovat? Pokud vim, mechanický hodinky se s malou zbývající rezervou nátahu spíš zrychlujou, než naopak.

???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ked hodnotime... mam svoje DA38 uz takmer 2 mesiace. Nosim ich denne, robim v IT, teda dost za PC - menej pohybu. Davam ich z ruky len ked im hrozi poskodenie (posilka, spinava manualna praca atd.. ani do sprchy ich nenosim). 

Nikdy mi este nezastali, nikdy som ich rucne nedotahoval. 

Robia predvidatelnych 5-6s denne do plusu. Stelujem cca raz za 10 dni.

S presnostou som velmi spokojny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto su cinnosti pri ktorych by si ich mal prave nosit.

Cize mas ich ako fashion doplnok?

Urcite, ale pozor aby naramek, nebo guma nebyly hodne nad cenou hodinek;). Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto su cinnosti pri ktorych by si ich mal prave nosit.

Cize mas ich ako fashion doplnok?

 

Nie, nemam ich ako fashion doplnok. Tie hodinky sa mi pacia take ake su, nosim ich vacsinu bdeleho casu a aj v noci.

V posilke som ich mal raz, a akurat mi zavadzali a nevyhol som sa obcas buchnutiu sklicka o zelezo. Naco to robit s hodinkami za liter, aj tak mi tam viac zavadzali ako pomohli, navyse ked su tam nastenne hodiny rovno nad hlavou. Ked sa sprchujem, potrebujem sa umyt cely, aj pod hodinkami, mne osobne je sprchovanie s hodinkami neprijemne.

Cisto racionalne dovody, ziadna obsesia kamo...

 

Ich odolnost vnimam ako bonus a poistku, nie ako bezny sposob pouzivania. 

To mas analogicky aj v inej oblasti podobne... napriklad aj moje auto dokaze v pohode tocit 6k (a ze to pri tom fasa dobre znie a taha), no 99% casu jazdim inym stylom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl to Kanadan?

Kazdej kanadan je vlastne nemec.:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

V poslednom case sa Damasko spomina snad castejsie na navsteve u Rolexu ako doma :)

Tu to akosi zomrelo... 

 

Zopar modrych sa tu na fore otocilo, vacsina uz meni majitela niekolkokrat... ja tie svoje stale mam, stale ma bavia.

Odkedy ich mam, ine vlastne ani nenosim... 

post-27820-0-74110200-1438088721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou na perlonu viď? Ta jeho barva je k tomu pouzdru suprová.

Mě tam chybí dirky, a tim padem jde mimo mě. 

Ano, je to EULIT perlon. Absencia dierok mi spociatku robila tiez problem, ale nenici sa to pletenie, po vyse mesiaci ziadne znamky opotrebovania.

Inak tento sedi farebne este krajsie ako cierny, myslim si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...