Přejít na obsah

Nejsou to fejky?


Dřevák

Doporučené příspěvky

Co myslíte, vzhledem k tomu, že je to z Hong Kongu a vzhledem k ceně, jsou pravé?

http://www.ebay.com/itm/ORIENT-THRESHER-JAPAN-AUTOMATIC-GENTS-SPORTS-100m-WATCH-EM7C003B-FEM7C003B-/251649867132?pt=Wristwatches&hash=item3a97803d7c#shpCntId

Upraveno uživatelem Dřevák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FILO, ja bych rekl, ze na celnici zaplatis jak clo tak i dph. Ale mozna se pletu.

více viz 

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/11616-jak-je-to-s-placen%C3%ADm-cla-a-dph-p%C5%99i-dovozu-hodinek/page-5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak hodinky dnes dorazili, ale problém,  hrkáním jsem je natáhnul, ale nejdou. Teda jdou, jen se vteřinovka vždycky na pozici za minutu jedenáct zadrhne. Buď s nima musím pořádně zahrkat, nebo pohnout ručkama a pak si vteřinovka dá další kolečko. To si asi nesedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokračování, nechal jsem je ohřát, přece jen byli z poštovního auta dost podchlazený. Teď jdou, ale tentokrát na desáté hodině se občas zastaví, stačí malý pohyb hodinkama a rozběhnou se. Někdy se ani nezastaví, jen tak zaváhají. Takže je budu hlídat, udržovat natažený a doufat, že si to do ježíška sedne.  Reklamační martýrium jsem už zažil v létě, bylo to na dlouho, ale kromě doplatku DPH a toho zlodějskýho poplatku za vyclení mi e-bay peníze vrátil. Taky na papírech z pošty mám uvedený doplatek DPH + to vyclení , je tam variabilní symbol, ale číslo účtu chybí. No nic, zajdu na poštu.  Postřehy k hodinkám, Tah je plechový ač tak na fotkách nevypadal, ale je preciznější než ten otřesný skládaný plech u vostoků, luneta je jednosměrná cvakací a jde dost těžko, ručky svítí ve tmě solidně, indexy sakra mizerně. Korunka obyčejná, manuální nátah není, den se seřizuje čudlíkem, takže ta vodotěsnost 100 m bych bral s rezervou. Celkově jsou pěkný, ale takový v ruce lehký, působí laciným dojmem. Ty prachy co stojí v naší vykradený republice, to bych se rozmýšlel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi fakt dlouho ležely, v chladu ztuhlo mazivo, plus nezaběhnutý strojek, nakonec běží,  takže ježíšek není ohrožen. Ale vyděsil jsem se, to jo.  Poslal bych i fotku, jenže nějak nenacházím do ubuntu program na úpravu fotek který by se mi líbil a  widle se mi startovat nechce. Tak asi je čas to uzavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...