Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

Zatím choroba pokračuje podle předpokladů, 

Za mě vynechat potěšující vlákno a dát si upozornění na nové příspěvky v sekci Prodej. To musí zabrat  :lol2:

 

Líbí se mi srovnání s kabelkami, ta moje má taky stejný problém jako já, letos minimálně čtyři nové, ale faktem je, že za EUR 5k žádnou nemá a servisní náklady jsou úplně jinde... :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pripomina mi to synkovu nejnovejsi hlasku, kdyz mu rikam, ze to nemuze...rika: "Tati, ale ja to potrebujuuu!"...ma 3roky...

Nicmene tvuj hodinkovy rychlosprint je skoro nakazlivy, mel jsem na nej tady taky nabeh, nez jsem prozatim uz cca 6mesicu na svem definitivnim kombu...obcas kouknu do vlakna a vidim, ze nic zajimaveho neni na prodej a nechavam to spat...vzdycky me nastve kdyz stridam hodinky obden a automaty se mi zastavi, pak si rikam, ze mozna jedny budou cesta...ale nejsou, hodinky minimalne dvoje na stridani, jedny "lepsi" a jedny "na litacku do hospody"....do toho si jednou za mesic poridim nejaky remen a porad menim remeny dle nalady a zatim mi to staci...doufam....

 

mozna je to tim, ze dalsi meta je nova draha, a jedny dvoje se tu mihly, ale uz dlouho nic...takze me to vlastne nechava vklidu...

 

fajn pocteni, porad zvazuju nejaky ten OV chronosraz, asi budu muset prijit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, ty to točíš jak u Wilsoňáku Bulhar skořápky :D

Ale pěkně, velice pěkně !

Já koupil letos jen sedmery a už mi bylo naznačenou drahou polovičkou, že stačilo :)  Akorát jsem si je všechny nechal :D

Nejlepší je, jak furt chodí a ptá se, co budu dělat s devatero hodinkama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, ty seš magor :goof:

Já jsem si koupil monstra ve stejné době jako ty a furt mě baví. Dokonce jsem zjistil, že skoro jiné hodinky neunosím. Teda kromě pětkových oblekovek. A digitálek na práci. A ty vintage pětky přece taky nemůžu pustit, když jsem je ještě u nikoho jinýho neviděl. A ty neznačkový kvarcky už mě sice neberou, ale dostal jsem je k promoci, tak je přece nemůžu dát pryč.

Takže hodinkovnice je plná, ale aspoň to nestřídám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...