Přejít na obsah

Seiko 7002 Orange - ukradené hodinky!


Doporučené příspěvky

Jen tak přemýšlím: když byl v systému zaregistrován úbytek na váze, spustil nějaký kontrolní mechanismus? Nebo ho jen systém "bezmyšlenkovitě" zaznamenal a nic se neděje, zásilka vesele pokračuje až k adresátovi, kterému se beze slova odevzdá a bude se čekat, co se bude dít? Celý tento systém mi přijde postavený na hlavu. Kdyby úbytek na váze automaticky zásilku vyřadil z automatického režimu v třídírně a následně by se řešilo, proč k úbytku došlo, šlo by možná případného lapku chytnout za "flígr" a nepěkně s ním zatřást. A když ne, měla by zásilka pokračovat dál ve zvláštním režimu, kde bude adresátovi odevzdaná s podezřením a otevřením už na poště za jeho přítomnosti a následně automaticky sepsaná reklamace.

Nebo jsou to všechno jen mé bláhové představy o ideálním světě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární dny

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, ještě bych dodal, že obalká byla rozlepená a opět zalepená a to tak že sis toho nevšiml. Tudíž žádná nedbalost. Vnitřní obal byl roztrhlý a hodinky fuč.

Počáteční přístup pošty, že jsem si měl zásilku při přebrání otevřít přímo na přepážce raději nebudu komentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ještě bych dodal, že obalká byla rozlepená a opět zalepená a to tak že sis toho nevšiml. Tudíž žádná nedbalost. Vnitřní obal byl roztrhlý a hodinky fuč.

Počáteční přístup pošty, že jsem si měl zásilku při přebrání otevřít přímo na přepážce raději nebudu komentovat.

No,vím,že to zní všelijak,ale oni mají svým způsobem pravdu,imho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Celý tento systém mi přijde postavený na hlavu. Kdyby úbytek na váze automaticky zásilku vyřadil z automatického režimu v třídírně a následně by se řešilo, proč k úbytku došlo, šlo by možná případného lapku chytnout za "flígr" a nepěkně s ním zatřást. A když ne, měla by zásilka pokračovat dál ve zvláštním režimu, kde bude adresátovi odevzdaná s podezřením a otevřením už na poště za jeho přítomnosti a následně automaticky sepsaná reklamace.

Nebo jsou to všechno jen mé bláhové představy o ideálním světě???

již brzy to budeš moci napravit: http://www.novinky.cz/ekonomika/354064-ceska-posta-chce-vetsinu-pobocek-prevest-behem-par-let-na-fransizy.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co zmuzes s nejakou smesnou francizou? Ta nezmeni zakladni system trideni a vnitrniho dorucovani mezi jednotliva depa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, ale dokážeš si představit, že si každý rozbaluje na poště veškerou korespondenci, jestli to náhodou někdo nevykradl?

Veškerou korespondenci určitě ne,ale drahej balík ano,já chápu,že to zní blbě,ale vem si,kdyby tam byly hodinky za pade,ty přišel domů,rozbalil,zjistil,že tam nejsou a mašíroval se hádat zpátky,asi by se to blbě vysvětlovalo,jestli mi rozumíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veškerou korespondenci určitě ne,ale drahej balík ano,já chápu,že to zní blbě,ale vem si,kdyby tam byly hodinky za pade,ty přišel domů,rozbalil,zjistil,že tam nejsou a mašíroval se hádat zpátky,asi by se to blbě vysvětlovalo,jestli mi rozumíš...

Poučení pro příště to určitě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ještě bych dodal, že obalká byla rozlepená a opět zalepená a to tak že sis toho nevšiml. Tudíž žádná nedbalost. Vnitřní obal byl roztrhlý a hodinky fuč.

Počáteční přístup pošty, že jsem si měl zásilku při přebrání otevřít přímo na přepážce raději nebudu komentovat.

O důvod víc proč podobné zásilky posílat jako cenné psaní ve speciální obálce. Nesetkal jsem se s tím, že by obálku šlo rozlepit a pak zalepit tak, že by to nebylo patrné na první pohled.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O důvod víc proč podobné zásilky posílat jako cenné psaní ve speciální obálce. Nesetkal jsem se s tím, že by obálku šlo rozlepit a pak zalepit tak, že by to nebylo patrné na první pohled..

Pouceni pro priste. Pripadne, radeji vubec nevyuzivat sluzeb ČP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouceni pro priste. Pripadne, radeji vubec nevyuzivat sluzeb ČP...

já teda ČP věřím mnohem víc(mnohonásobná zkušenost),než všem těm DPD,PPL atp.,s těma mám naopak špatný zkušenosti já.S klasickou poštou vesměs ne.Řešení je to,co psal Tonda.Já to tak dělám už nějakej rok a fakt nikdy nebyl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus příště tu zmiňovanou igelitovou obálku,nelze ji otevřít,aniž by si ji de facto zničil,je to rychlejší,levnější a troufám si říct,že i bezpečnější,než klasickej balík.Dle elektronický doručenky,co mi chodí na mail,to má adresát téměř vždy do druhýho dne na stole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...