Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Mám ve své sbírce několik pilotek od Steinhartu a tato varianta se mě velmi líbí, jejich design velmi oživil nabídku značky.... 

 

Trošku lituji neúplných indexů 5 a 7, ale asi si na to půjde zvyknout.

 

Díky velikosti se vejdou i pod manžetu košile. Pro zájemce nezbývá UŽ nic jiného než si "jen" vybrat správnou variantu :) , ocel anebo DLC :death:  ?

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc tomu rikaji Military, kdyz se to nesmi potkat s vodou mi unika.

Jukni někdy na armádní specifikaci, např. Trasery. To jen my tady potřebujeme řešit podtlak, přetlak, křemík...

 

edit: a ten první teaser s korunkou je něco jinýho...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jukni někdy na armádní specifikaci, např. Trasery. To jen my tady potřebujeme řešit podtlak, přetlak, křemík...

 

edit: a ten první teaser s korunkou je něco jinýho...

Mas recht Bandi, ale nezlob se, ta wr 30, je pekne zmackla.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě fakt škoda kopírování. Stejně jako bych si nikdy nekoupil jejich "jakožeRolády", nekoupím si ani tohle. Přitom pouzdro, AR, safír, korunka,...všechno plní mé preference. A já bych je chtěl, fakt moc, ale povědomí o Zenithu mi to nedovolí (cože je Steinhartu sice fuk, protože se budou prodávat jak housky na krámě, ale mě to štve :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou fakt hezké...font bych ještě dal, ale stejné ručky jako u Zenithů, to už je fakt škoda...zase jen kopie....ale nezatracoval bych je, vypadaj fakt dobře a jsou za dobrý peníz.

 

Ještě mě tak napadlo, proč vlastně přestali s předchozími Military, které byly imho moc povedené. Asi se neprodávaly...

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas recht Bandi, ale nezlob se, ta wr 30, je pekne zmackla. :)

Nojo, technologii těsnění Fortisu, kde dávají 200m bez šroubovací korunky asi Günther neumí.

 

edit: škoda, že tu nepadl obdiv ke zpracování v této cenové kategorii. A k prezentaci modelu včetně popisu a fotek na webu výrobce.

Jako kopírku to nevnímám, jen se prostě Günther svezl na trendu.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejný font používá(používala) miliarda jiných výrobců a ty ručky fakt úplně stejné nejsou ..... je dobře, že to budí vášně :D

Budí vášně, ale to hlavní je, že stojí desetinu co Zenith + jak píše bandicoot - zpracování a prezentace za ty prachy super.......takže při porovnání cenovek a zvážení finančních možností bych řekl, že rychle hodně vášní opadne :D a vygeneruje nové spokojené majitele Steinů.

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, technologii těsnění Fortisu, kde dávají 200m bez šroubovací korunky asi Günther neumí.

 

edit: škoda, že tu nepadl obdiv ke zpracování v této cenové kategorii. A k prezentaci modelu včetně popisu a fotek na webu výrobce.

Jako kopírku to nevnímám, jen se prostě Günther svezl na trendu.

Ale ja verim, ze to zpracovani je super. Jsem asi divnej, ale hodinky s wr 30 nedam, bal bych se o ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od steinů Nav B-Uhry s WR 30m a neměl jsem za ty roky, co je dost nosím, jediný problém se zamlžením apod. Navíc, tyhle budou nej na řemenu, takže bych si s nima stejně podvědomě žádnou koupačku nedovolil. 

 

A jsou to snad první hodinky, kdy si dokážu představit mít je s černou povrchovkou. Ocelové pouzdro je taky fajne, ale ta černá má šmrnc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...