Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 319
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že tady patří i moje zkušenost s KFL. Včera jsem od něj koupil Damaska... Měl jsem problém s hotovostí a byť jsme se viděli poprvé v životě, KFL mi hodinky prostě dal s tím, že mu peníze pošlu až druhý den. A ještě mi pak poslal omluvnou SMS, že mi zapomněl dát přívěšek na klíče a že mi ho pošle kurýrem! O spontánní slevě nemluvě...

 

Klobouk dolů!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přidám s pochvalou na člena "pikec". Nikdy jsme se neviděli, přesto neměl problém mi poslat hodinky bez zaplacení s tím, že buď si je nechám a pošlu peníze, nebo je zase vrátím, kdyby se mi náhodou nelíbily ! Více takových na fóru !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pro mě sem jednoznačně patří po dnešním setkání člen "cali". Byl ochoten se se mnou sejít, dva dny před Štědrým dnem, kdy má každý člověk milión jiných starostí a neví kam dřív skočit a předvést a půjčit mi naživo hodinky, které si chci koupit. Díky němu nyní můžu s klidným srdcem hodinky objednat, neboť jsem zjistil, že mi nejsou malé, jsou velice pohodlné a zpracováním vypadají naživo mnohem lépe než na fotkách a videích. Takže ještě jednou díky cali za možnost vyzkoušení Tvých hodinek na ruce a za příjemný pokec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu spousta takovych clenu napr.
polda.p: ac se nezname se sam nabidl, ze mi v Nemecku zaplati, zakoupi, doveze a preposle nejake parfums od Dior.
sibirnaya: ac se nezname napsal jsem dotaz, jestli nahodou nema navic trn. sponu a bez problemu mi ji nabidl a odeslal.
JaRooN: ac se nezname se sam nabidl, odnesl moje hodiny na opravu, zaplatil a preposlal bez sebemensiho zavahani.
filo-boxer: ac se nezname mi na moji prosbu vysel vstric a bez vahani na www.eBay.de vydrazil, zaplatil a preposlal aukci.
Patrik: ac se nezname mi kdykoliv i cokoliv, zaplatil, vydrazil, preposlal, prelozil atpod..

zrno: ac se nezname, napsal jsem dotaz na vyrobu reminku ci penezenky, na cez vyrobil dle mych predstav a osobne bez problemu dorucil.
Je tu mnoho clenu co mi za kazdych okolnosti vyjdou vstrici a jsem hrdy, ze jsem na tomto webu registrovan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No, za tu dobu co jsem tady jsem se setkal s hodne gentlemanu a denicek si nepisi. Nemohu vsak nevzpomenout na:

Filo-boxer:poptaval jsem Nomos sponu,tak mi ji venoval

Patrik: financni rady, pak nakup ze Singapuru

Mrazik: touzil jsem po motylovce a dostal jsem darek

Zrno: rychle usiti uzasnych remenu na Stowy a Nomosky

Roman I.: potreboval jsem lestici ubrousek Cape cod a Roman se hned nabidl

Pebe: na vytuneni Seiko mi posle cerny venec day-date

Upraveno uživatelem Arthur N.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu tedy nezmínit gentlemana Horhe,který mi objednával u Harolda z Honkongu či jiné tramtárie vložku lunety na mé samuraie.Je to už asi dva roky zpátky a pořád mě to těší,když si na to vzpomenu.Nikdy jsme se neviděli.

Další ochotný člověk na fóru- Vintage lover,poradí méně znalému , nedělá ramena a mě to neskutečně těší.B-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Myslim, ze sem urcite patri jinak tichy uzivatel fora Pjchrono, ktery me sam kontaktoval, kdyz jsem hledal tady na foru vysnene oblekovky na svatbu - Zenith Elite, nacez mi je na vikend zapujcil. Jeste jednou diky. Dale Jorg8X, ktery se mi sam nabidl prijet s Breitlingama na pul cesty 200 km, v patek v 8 vecer! Diky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SaKal,sashator,pitrs182,RomanI, rád bych vyjmenoval všechny kluky co jsem s nimi nejen obchodoval ale kteří mi i pomohli v nákupu nebo i jen poradili.Bohužel ne na všechny si vzpomenu tak děkuji tímto i těm co jsem nejmenoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Anela/Honza mi dnes pěkně vyrazil dech. Ve schránce obálka v obálce řemen. Říkám, áá asi popletená adresa, tak budeme přeposílat. Nebo... že bych zapomněl, že mám něco objednáno. Možné je všechno, člověk je utahaný, dá si pár skleniček a objednávka je na světě. Opatrně jsem ho vybalil abych nepoškodil vnitřní obálku s pečetí. Koukám na řemen a říkám, hmm modročerné prošití. Zrovna takový by se mi určitě hodil a začal jsem jen přirovnávat k Igenům, ale nenasazoval jsem ho. Vracím se k obálce, ještě jendou se chci podívat na adresu. Teprve pak jsem si všimnul ručně psaného dopisu...

 

Já osobně jsem z lidí hodně unavený a otrávený, asi protože s nimi musím pracovat, ale tohle mě opradu velmi potěšilo.

 

 

post-17158-0-09000500-1425571226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já sem napíšu Jeronima.

Nic jsem s ním nedomlouval, ani neobjednával a jen tak mi přinesl novou korunku a lunetu na Prim Sport 2, protože věděl, že budeme ve stejnou dobu na stejném místě. Bídný stav původní lunety a korunky znal jen z mých fotek, nikdy předtím jsme se osobně nesetkali. Dokonce mi i oba nové díly nainstaloval do mých hodinek.

Díky Jeronimo a těším se na brzké setkání na srazu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Bylo, je a bude jich určitě víc. Ale naposledy třeba Zrno: opravil mi na počkání na ulici ztrženou niť na řemenu a k tomu ještě gentlemansky odmítl nabídku finančního nebo pivního vyrovnání + navíc příjemný pokec. Jediné "mínus" je, že trochu přikrmil SubBrouka v mé hlavě...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Za sebe musím tedy obecně pochválit asi všechny, s kým jsem měl co do činění, ať už šlo o rady, transakce s hodinkami, či o maličkosti jako spony, strapy atp. Opakovaně se setkávám i s trpělivostí a shovívavostí k mým případným vrtochům. Pokud  mi někdo "nevoní" a nebudí důvěru, je to většinou poznat hned z pár vět v SZ a s takovým členem pak nerozvíjím komunikaci.  Mám dobrý pocit z celkové kultury tohoto fóra a nějaké ty žabomyší názorové spory to nijak pokazit nemohou. Se vší úctou k ostatním, bych asi vypíchl  "sibirnaya" za jeho velkorysost (nic není problém), dále  "zrno" a "baker" za  ochotu kdykoli cokoli udělat, poradit a vysvětlit, i když si vymýšlím.

 

Je to tu fajn a je dobře, že si to hlídáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...