Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Summitery na summite. Tentokrát štítového vulkánu Ok, 1170 m, ako ukazuje barometrický výškomer (a dokonca správne, za čo patrí Harweyovi nehynúca česť a sláva).

 

Ok.jpg

V kaldere má OK svoj vlastný ľadovec, najmenším na Islande. Minulý rok ho oficiálne vyškrtli zo zoznamu ľadovcov, tento rok už zrejme zmizne úplne.

 

Vidno, že aj keď súc predsedom, kde-tu potrebuješ poradiť či nasmerovať. Poznámka pod čiarou - omrzliny riešia rukavice, pankokotizmus sa vyriešiť nedá. Ale to je na debatu v inom vlákne.

Tak povedz rovno o co ide a nemusis byt pokrceny. Niekedy mam pocit, ze mas vajecniky kua.. Omrzliny pri 15°C ani pri 5°C nikomu nenapadnu.. nie je to nieco, s cim sa bezny clovek stretava. Pokial teda nespava v januari pod mostom alebo v lese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eeeeé... Nejako sa nechytám, o čom píšeš, vaječníky nepoberám vôbec... Mám ruky po omrzlinách a pod 15 °C musím nosiť rukavice, inak ma prsty bolia. Nijako sa tým netajím, no zasa to zbytočne nevypisujem, pokiaľ to kontext nepožaduje. Ale už si ich na wristshoty dávam dolu, aby teda ako nikoho nepoburovali. Viac pre vás urobiť neviem :)

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijako sa tym sice netajis, bratm, ale tahame to z teba na tri obrazovky :-D no mna nepoburujes, diagnoza nepusti. Ja len ze o dovod viac nebyt niekde, kde je vyjebana zima aj v juni. Ale ja uz dedkovatiem, kupil som si hodinky s kyklopom a na zimu chcem ist na Floridu alebo hocikam, kde je teplo a svieti tam slnko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijako sa tym sice netajis, bratm, ale tahame to z teba na tri obrazovky :-D no mna nepoburujes, diagnoza nepusti. Ja len ze o dovod viac nebyt niekde, kde je vyjebana zima aj v juni. Ale ja uz dedkovatiem, kupil som si hodinky s kyklopom a na zimu chcem ist na Floridu alebo hocikam, kde je teplo a svieti tam slnko :-)

 

Musím sa wawrika zastať. Omrzol, ale aj tak lezie do zimy. To máš ako s ľuďmi, čo sa spália na slnku a aj tak ich z pláže odtiahne až vidina bížiacej sa druhej časti polpenzie.

 

Ja dnes zase anadigi, už by som to mal prehodiť na nejaké iné časomiery.

 

post-957-0-31474700-1560371853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smím se zeptat, odkud jsi ten Crafter Blue objednával? Mě to ve vyhledávači většinou hodí na nabídky modrých dodávek od Volkswagenu, namísto na řemínky.

Spíš mi jde o to, jestli je máš někde od nás, nebo z ciziny.

Dík.

Mne zas nevyskocila ani jedna dodavka :-) ... Mel jsem od nich dva kousky.. daleka cizina, ale umi to..

 

https://www.crafterblue.com

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...