Přejít na obsah

Tanovo toulani


Doporučené příspěvky

Svatoslav: mas cas a jsi na velmi dobre ceste, to smekam. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Svatoslav: jako jsi dobrej! :clap: Prozrad, jak jsi na to prisel?

Zde je kompletni dokumentace :D

 

post-30673-0-70201700-1529863570_thumb.jpeg

 

Zde ilustrace

 

post-30673-0-28685500-1529863634_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: takze za prve mas vyborne vedomosti ohledne prazskych povesti.

Za dalsi nic neplevelis a ty Ocka vypadaji jako hodne dobre :clap:

Za me, nej je guma, pak mesh a nakonec ten puvodni remen.

Gratulacka k novemu prirustku!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: někde doma mám knížku, ze které jsem čítal holkám a Krvavé koleno byl takový "dobrý" upír. No a vidíš v pátek se mi holka vdávala a svatbu měli přes celou republiku, protože se jim tam líbilo. Děkuji za Óčka, myslíš ten s prostředním proužkem, taky se mi líbí je z Vostoků.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: tak asi mame stejnou knizku. Mam tu knihu opravdu rad a par mist v urcenou hodinu jsem navstivil.

Pokud si dcera to misto svatby vybrala a stalo to za to, tak proc ne? Je spravne jit za svymi sny. Preji jim stastne a pohodove manzelstvi :clap:

Jojo, ten remen s prouzkem je nej, mimochodem, je to guma, nebo kuze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: vybral jsi nejlepe, opravdu se k nim hodi.

Celkove tyhle O jsou extra vyvedene.

Jak slapou O?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: hodnoti je zatim brzo, ale to viš, že jsem to pohlídal. Jak jsem je včera nastavil tak jsou. Já mám s Očkama jen dobré zkušenosti mám jich 5.

Harwey: zkoušel jsem k tomu oranžový, ale to mi nesedělo. Zkusit bílý mě nenapadlo. Možná by seděl k číslům lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripravil jsem maly nahled na vyber me posledni akvizice. Dlouho jsem premyslel o tom, ze si poridim do sve sbirky nejake digitalni hodinky, a to z nekolika duvodu. V minulosti jsem byl majitelem Casio G-Shock. Byl jsem velice spokojeny, hodinky byly presne, odolne, a az na jejich vysku se moc dobre nosily. Jejich vysku jsem zacal pocitovat, az kdyz jsem si oblekl mikinu, ktera mela uzsi zakonceni rukavu. - A tak jsem si rekl, ze nejake ty baterky bych urcite unosil a uvital jejich pritomnost na ruce, kdyz si chci odpocinout od automatu. Pote bych uvedl, ze si nejsem az tak jisty, klasicky poskajuci vterinovkou. Asi by me to po case lezlo na nervy, oproti tomu se mi skakajici cislicka libi. Z vyse uvedeneho bylo jasne, ze budouci kandidat bude digitalni. Jelikoz me vedomosti o digitalnim svete byly mizive, rozhodl jsem se zacit cist digitalni sekci, kde bych se neco zajimaveho docetl a poucil se. Po nejake dobe se zacala rysovat parta favoritu. Jeste nez je predstavim, chtel bych uvest, jake byly technicke parametry, ktere jsem hledal. Puvod: Japonsko, wr min. 100 a vice. Pohon: solar, nic jineho.

Funkce: tam jsem si nebyl uplne jisty, s tim jsem bojoval od pocatku, do tohoto bych zahrnul i rc.

Velikost: nutnost vyzkouset u vetsich modelu. Vyska - dalsi rozporuplna vec, se kterou jsem rovnez bojoval. Nakup: jedine u AD CR, neni to zas vec za par kacek, aby mi nekdo poslal nejaky bazmek.

Cena: max. okolo 10.000 Kc, a pokud bude moznost, cenu klidne stlacit dolu. Prece je to jen spotrebni zalezitost.

Barva: primarne vesela, idealni na leto a povzbuzujici na chmurne dny. Pokud bych musel volit cernou, tak by ty hodinky musely byt tip top. Pohodli: musi byt maximalni, pres to vlak nejede! Abych se vyhnul ukvapenemu nakupu, dal jsem si vzdy na nejakou dobu oraz a pote se ponoril do stejnych vod. Nasledovalo opet porovnavani, cteni recenzi a sledovani videi. Po nejake dobe jsem zacal mit jasno.

Do finale se dostalo celkem 6 kousku.

3 x Protrek: Casio PRW 2500-1E, Casio PRW 3000-2B (ve hre bylo vice barevnich variant), CASIO Pro Trek PRW-S3500-1 Radiocontrolled safir.

3x G-Shock: Casio GW M5610-1, Casio Mudman G-9300-1ER a Casio G-Shock Mudman GW-9300CM-1ER.

Tak se pojdme podivat, co me vedlo k postupnemu vyrazovani.

POZOR, VSICHNI FINALISTE JSOU SUPER, NENI VYLOZENE SLABEHO.

Zpocatku jsem byl presvedcen o Casio Mudman G-9300-1ER . Plusy: maji svou chlapskou tvar, nema je kazdy, vysoka odolnost, wr 200, nejaky ty funkce, prizniva cena.

Minusy: vyska, absence barometru a vyskomeru, pouze cerna barva v kombinaci s cervenou a nakonec na ruce nepusobily az tak komfortne. Pri urcitych pohybech hrbetem dlane nahoru jsem pocitoval tlaceni dvou spodnich hran pravych ochran tlacitek, light a search. Casio G-Shock Mudman GW-9300CM-1ER

Plusy: jako predesly model + misto cervene oranz, coz jsem moc rad kvitoval, pohled na cifernik pusobi letnim a svezim dojmem. Minusy: jako predesly braska, ale co bych neprekousl je bocni pohled na pasek a pouzdro. Proste maskac nedam, bit v kombi s oranz barvou. Dalsi minus, u AD neni tato verze k mani.. hotovo, vyrazen.

CASIO Pro Trek PRW-S3500-1 Radiocontrolled safir:

Plusy: vyborny design, zelena barva - ta by se mi moc libila (i kdyz to neni az tak vesela barva, je paradni do prirody), wr 200, safir jako bonus - ne nutnost. Minusy: cena lehce za hranou maxima, rozmery na hrane, absence osobniho vyzkouseni, prodejce neni AD. Tento model jsem vyradil s tezkym srdcem. Casio PRW 2500-1E:

Prichazi nejvetsi favorit (tezka vaha :D) Plusy: maji vsechny chujovinky, co bych si pral, maji na sobe trochu oranze i zelene, na ciferniku je mraky informaci, bez pritomnosti rozdeleni na chlivecky a to me uchvatilo + wr 200, daji se sehnat u AD, v Koscomu 5 let zaruka. Na svuj rozmer pohodlne, dobre sedi. Minusy: po radnem vyzkouseni jsem si pokladal otazku - nezacnou te stvat ty mraky info na cifru? Pak prisly dalsi otazniky, jako (jsou pohodlne, ale jsou to fakt mackove, nezacne te to stvat?). Prakticky, mimo trosku preplacaneho cifru a malinko vetsiho rozmeru, tyhle nemaji chybu! Presto jsem je dal na 2-3 misto, spolu s PRW-S3500-1. Casio GW M5610-1:

Plusy: rozmery na vybornou, wr 200, cena (skoro zadarmo), moznost koupit u AD, pohodlnost pouzdra vyborna. Minusy: nemoznost nastavit delsi dobu podsviceni, mackani cudliku neni az tak komfortni (jak pisal Vojta, da se na to, ale zvyknout), zadne zvlastni funkce, (tomu, ale odpovida cena), u AD pouze jedna barevna varianta.

Toto je vitez na pohodli a zaroven pomer cena x vykon. Byt v jine barevne variante u AD, jdu do nich? bohuzel.

Vitez: :clap:

Casio PRW 3000-2B (prvotne to mela byt zluta varianta).

Plusy: rozmery a nizke pouzdro, vsechny funkce, co bych si pral, prehledny cifernik, citelnost v ramci digi na 1, moznost koupit u AD, pohodlnost vyborny, vice barevnych variant, pro me libivy design + cena, za kterou jsem nakoupil.

Minusy: wr 100, zluta varianta u AD vyprodana, tlacitko osvetleni by mohlo byt vetsi (casem se pokusim sepisat nejakou mensi recenzi o tomto modelu).

Nejake fotky pro predstavu ;)

 

post-30673-0-46093600-1530045766_thumb.jpg

 

post-30673-0-57450400-1530045941_thumb.jpeg

 

post-30673-0-85911500-1530045972_thumb.jpg

 

post-30673-0-61574900-1530045994_thumb.jpeg

 

Byla moznost vyzkouset i tento model. Majitel je spokojen, az na obcasne vysroubovani korunky a nasledne hrozby prenastaveni casu.

 

post-30673-0-62389100-1530046139_thumb.jpeg

 

A na zaver modrasky, cisty design.

 

post-30673-0-93285800-1530046186_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav a Harwey: diky kluci!

 

Svatoslav: bily s oranz prouzkem, at ta bila neni monotonni :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi: jestli jsem se k tomu stavel zodpovedne, nevim :) .

Dovolim si ale s Tebou nesouhlasit, ty gecka, co mas, jsou super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...