Přejít na obsah

Zkušenosti s T055.427.16.017.00


pa9

Doporučené příspěvky

  • Po letech...

Zdravím ve spolek, našel jsem toto téma, je sice trochu staré, ale teď nevím, jestli nebylo lepší ho nenajít. Tyto hodinky jsem pořídil před 14 dny s tím, že jsem celkem dlouho vybíral a přiznám se, že jsem se přidal k masám lidí a Tissot si vybral jako v hodinkách nepolíbený panic a tato značka mi přišla jako kvalitní a hodně známá. A jako logicky uvažující člověk jsem si řekl, chci automaty aby dobře vypadaly, líbily se mi a když je uvidí nějaký laik, aby věděl, že "něco stály". Po tom, co jsem tady pročetl pár témat už mé prvotní nadšení ze skvělého nákupu není tak velké, i  když se musím přiznat, že hodinky mě nadchly a moc se mi líbí. Je pravda, že mě trochu znepokojuje to, že se mi zrychlují v průměru 12 vteřin za den, ale někde jsem se dočetl, že by se měly cca po měsíci donést na servis kde je "zaregulují", tak uvidíme. Také jsem chtěl pořídit natahovač, ale pořád nevím jaký vybrat. Dokonce jsem už koupil jednoho Conráda za necelou tisícovku, ale po tom, co se mi v něm hodinky zastavily a zjistil jsem, že nešel i když měl, jsem ho vrátil. Teď bych rád pořídil jiný, ale nechci do toho dávat moc peněz, jestli můžete někdo poradit vhodný k těmto hodinkám, byl bych rád. Koukal jsem na Klarstein za 1390,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...