Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

Něco se chystá...

post-5997-0-06973500-1425247483_thumb.jpg

 

V týdnu mi došla objednávka pár perlonů. Tak jsem se konečně dostal k tomu je nahodit na Bambina a mrknout, jak to bude vypadat. Přikládám tedy pár fotek. Bohužel tu dnes celé odpoledne sněží a světlo tedy nebylo nic moc. Musel jsem vzít zavděk umělým osvětlením. Snad půjdou rozdíly trochu vidět.

 

První jsem nahodil světlý:

post-5997-0-84120900-1425247492_thumb.jpg

 

post-5997-0-83728100-1425247502_thumb.jpg

Ten nevypadá špatně. Takový letní plážový...

 

Nejvíc se mi asi líbí tmavě modrý, který pěkně ladí s barvou rafiček:

post-5997-0-52720700-1425247513_thumb.jpg

 

post-5997-0-33721500-1425247530_thumb.jpg

 

Černý je takový fádní, ale budiž:

post-5997-0-02538300-1425247546_thumb.jpg

 

post-5997-0-27790700-1425247557_thumb.jpg

 

Jako poslední jsem vyzkoušel hnědý. Ten by taky šel:

post-5997-0-92069100-1425247567_thumb.jpg

 

post-5997-0-56396900-1425247578_thumb.jpg

 

Tak co na ně říkáte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Velmi povedené Orienty,jen škoda,že nemají hacking.Nikdy jsem si nedovedl představit hodinky s římskými číslicemi,ale zde je to velmi dobře sladěno,líbí se mi.Už jsem nechal objednat dceři první hodinky,také Orienty s modřenými ručkami,tak jsem zvědav jaké budou naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi povedené Orienty,jen škoda,že nemají hacking.Nikdy jsem si nedovedl představit hodinky s římskými číslicemi,ale zde je to velmi dobře sladěno,líbí se mi.Už jsem nechal objednat dceři první hodinky,také Orienty s modřenými ručkami,tak jsem zvědav jaké budou naživo.

Hacking je urcite vyhoda, ale az tak mi tu nechybi. Pri nastavovani staci pridrzet korunku jako kdyz je chces posunout dozadu a sekundovka se zastavi. Snad to nema nejaky negativni dopad na strojek, ale tak jednou za cas... Jinak ja jsem po rimskych cislicich taky nikdy nejak nepokukoval, ale tady me to chytlo. A modrene rafiky jsou paradni. Tak snad se dceri budou libit. Nahod pak nejake fotky bud sem nebo do Orient vlakna.

 

Slusi jim to, zejmena ten piskovy a modry ;) Pekne to ty hodinky odlehci a budou fajn i na leto k triku.

Zacinam o nich vazne premyslet jako o darku, v klasicke variante s bilym cifernikem. Libi se mi ta "cistota" a vsestrannost.

Modry a piskovy jsou taky moji favoriti. K triku to bude super a je to celkem prijemne na noseni. Ke kosili mi to ale moc nejde. Je to takovy vikendovy/prazdninovy remen ;)

 

 

Vypadá to dobře, k tričku to pujde výborně, lépe než Nato

Ten hnedy Nato na predchozi strane nevypada spatne, ale prijde mi, ze opticky hodinky dela takove "tezsi", nebo jak to nazvat. Navic tam je nasazenych na prvni rade Bambin, ktere opticky pusobi vetsi nez jsou diky tomu, ze je ten cifernik vic cisty. Ten muj model diky vic vyplnenemu ciferniku pusobi mensim dojmem. Nahodil jsem je na Nato v trikoloru, ale nebylo to uplne ono. Ty hodinky v tom zanikly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz zminil kolega vys, za ty prachy bych to zkusil. Ma tam naprostou vetsinu pozitivnich hodnoceni. Ja ty svoje kupoval o 100 USD draz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. A modrene rafiky jsou paradni. Tak snad se dceri budou libit. Nahod pak nejake fotky bud sem nebo do Orient vlakna.

Samo jsou to trochu jiné hodinky než ty Tvoje,ale modřené ručky také budou,jářku budou :-)

Jasná páka,hned jak dojdou,udělám nějaké foto.Stejně budu muset opatřit nějaký řemen,líbil by se mi i nějaký Canvas či něco takového,aby to šlo k těm modrým ručkám /modré prošití okrajů?/.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se koupit i u nás.

Třeba ve strapshopu

 

http://www.strapshop.cz/nato/rios-sailor

 

Já jsem ho kupoval v Globusu, oddělení Hodinky a šperky, je od firmy Marburger a stojí kolem stovky. 

 

http://www.amazon.de/Marburger-Uhrband-Uhrenarmband-Perlon-Perlongeflecht/dp/B0010ZVYPY/ref=sr_1_93?s=watch&ie=UTF8&qid=1425753331&sr=1-93&keywords=Marburger+Uhrband

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si otestoval přesnost Bambina a byl jsem příjemně překvapený. Když  vezmu v potaz, že je mám od půlky ledna a od té doby běžely v kuse jen asi 3 týdny, tedy úplně nezaběhnuté hodinky, tak mi za týden nošení daly +25 sekund. Zkoušel jsem je různě odkládat a při odložení "na devítku" šly mírně do mínusu, takže tím by se přesnost dala korigovat. Denní odchylka byla kolem 4 - 5 sekund do plusu. Takže za mě zatím spokojenost.

 

Pokud by vás zajímala přesnost dalších mých modelů, tak mrkněte sem: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79528-pár-kousků-ve-sbírce/?p=1382558

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...