Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Klucí, po prodeji moonwatchu mi v hodinkovnici zůstalo prázdný místo a když se tak koukám na vaše fotky, přemýšlím nad PAM. Zápěstí mám spíš menší (cca 17,5) zbytek ruky je ale ok. Velikostně a vzhledově se mi nejvíc zamlouvají Maxelovky (PAM01392) nicméně prodavač v Carollinu mi to rozmlouval a doporučil spíš klasičtějších 44mm, který na ruce nevypadaly nepatričně jak v oceli tak v keramice. Líbí se mi mimostředka a klasický ucho. Co byste doporučili pro začátek člověku co se v PAMech nevyzná?

Upraveno uživatelem ragu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@snake: A nebo ho ty "plnotučný pamy s inhousem a uchem" začnou kvůli obskurní výšce časem s.át - a potom co mu do hodinkovnice přibude něco jako tenké rádiovky s mikrorotorem, zjistí že zachování "PANERAI DNA" nevyžaduje míjení futer s levačkou za zádama ...a vlastně ani to naroubované ucho  :whistling:

post-18308-0-40449600-1527167309_thumb.jpg

...Čímž nechci zrazovat od "investice" do Luminoru, ale naznačit že každý má výchozí chutě nastavené jinak a že i ty se časem mění  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej pocit že v tom za chvilku budu mít ještě větší bordel. Chci teď prostě něco zkusit, nový nechci, na tom bych projel kalhoty. V říjnu slavím jubileum a do tý doby bych chtěl prostě ještě něco málo protočit a pak vezmu možná něco novýho jakože "nafurt" (zatím proti sobě stojí PAM, IWC, Seamastery a možná Suby). PAMy mě už nějakou dobu lákají s vzhledem k tomu co jsem psal, klidně na nějakou dobu zvládnu nosit i plnotučný těžítko. Ale rád si nechám poradit, hlavně konkrétní model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ed mel dneska na pazoure plnotucny Luminory nejpravdepodobneji 44mm.

Model vypadal jako klasika 312, ale mohlo to byt cokoli jinyho.

Tak to cumim, asi si hral na ?chudacká? s pamikama, jelikoz je znamej svou uchylkou na FG Pateky a AP;-) trochu rozdil od Pamu, ale potesi to. Ne ze ne;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte to pozitivně pánové - je na čase aby tu marketingovou štafetu po důchodci Stallonovi převzal někdo mladší, i kdyby měl bejt zrzavej...   :speak_cool:

 

A upřímně, ony ty fullgold PP a nebo robertkem otlučené AP nejsou "hodinkově" zrovna výhra, pokud už jde jenom o "investici do trezoru"  :thumbsdown_anim:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...