Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

No Franto jak to hodnotis....po takej dobe nosenia 005 a teraz toto? Tvar puzdra, inhouse, sendvic atd...?

Ja som na 312ky presiel z 001 a 000. Celkovo na mna 312ky posobia vacsie aj ked rozmer je rovnaky (mozno to bude velkostou cisiel a indexov -na 312 su mensie)a samozrejme je to asi sposobene aj vyskou... Rucny natah ti nechyba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oboje maj svoje. Ja mam rad to stary pouzdro a rucni natah. A dlouho sem si myslel, ze u toho zustanu. Ale ted sem se nadchnul pro eleganci toho pouzdra 1950, ma hrozny koule, je trochu vetsi a ty hodinky mi trochu lepe sedí. A na automat s tridenni rezervou sem si rychle zvyknul, to je pohodicka  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oboje maj svoje. Ja mam rad to stary pouzdro a rucni natah. A dlouho sem si myslel, ze u toho zustanu. Ale ted sem se nadchnul pro eleganci toho pouzdra 1950, ma hrozny koule, je trochu vetsi a ty hodinky mi trochu lepe sedí. A na automat s tridenni rezervou sem si rychle zvyknul, to je pohodicka  :lol2:

Já mám pouzdro 1950 moc rád. Je jedním slovem rafinované.

A mimochodem, dnes jsem se byl kochat v Carollinu a aktuální cena 312-ek je 198.000,- :eek: a v nejbližších várkách nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pouzdro 1950 moc rád. Je jedním slovem rafinované.

A mimochodem, dnes jsem se byl kochat v Carollinu a aktuální cena 312-ek je 198.000,- :eek: a v nejbližších várkách nebudou.

To je strašná řacha. Mají tam z PAM něco zajímavého?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...