Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Konečně zase někdo, kdo nosí Panerai :-)

Já už tři dny neměl svoje Pamy na ruce, mám 39? horečku a válím se v pelechu :-(

Asi je večer aspoň natáhnu, abych si poslech ten boží zvuk...

Je to tak a ne jinak, je to škoda že to tady skomírá, Ale on Pamu čas zase přijde;-) věřím tomu! Jejich fotogeničnost je neskutečná, člověk na ně venku musí pořád čučet, jak jsou krásný;-) Každopádně ať je ti líp a máme další fotky na scéně;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já svoje rádiovky poctivě nosím, ale nějak poslední dobou není kdy a kde "fotogenicky" fotit...  -_-

Ráďo, ja sem tady pracovně a věř mi že kvůli tý fotce sem musel k moři, kde fouká studenej vítr a je tady rak 5 st, takže žádnej med, ale když musíš tak musíš, vždy se najde ňáký místo kde Pamy blejsknout, jde to samo, to u jiných hodinek jen tak nezažívám;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však píšu že s těmi "stylovými fotogenickými prostředími pro PAM" (léto, středomoří, ristorante, kafíčko, siesta) jsem poslední dobou nějak na štíru...  -_-  

Pár spolužáků v CERNu skončilo, ale řekněme že tam řeší kosmologii v ne tak "přízemním" měřítku. Nicméně i "nahoře" ve vakuu a při kurevských výkyvech teplot se očekává, že pohyblivé věci minimálně 15-20 let "půjdou jako hodinky", bez možnosti servisu u AD... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však píšu že s těmi "stylovými fotogenickými prostředími pro PAM" (léto, středomoří, ristorante, kafíčko, siesta) jsem poslední dobou nějak na štíru...  -_-  

Pár spolužáků v CERNu skončilo, ale řekněme že tam řeší kosmologii v ne tak "přízemním" měřítku. Nicméně i "nahoře" ve vakuu a při kurevských výkyvech teplot se očekává, že pohyblivé věci minimálně 15-20 let "půjdou jako hodinky", bez možnosti servisu u AD... 

Ou jes, tak to je slušnej mazec!! Stejně to přirovnání- pujdou jako hodinky (švýcarský) je top;-)0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...