Přejít na obsah

Baselworld 2015 - Rolex 2015 Novelties


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkné, pěkné

 

Calibre 3255

 

"Rolex is introducing calibre 3255, a new-generation mechanical movement with 14 patents, which sets new standards of performance for the core characteristics of a watch movement: precision, power reserve, reliability, resistance to shocks and magnetism, as well as the ease and convenience of its adjustment.

Calibre 3255?s criteria for precision in everyday wear are twice as exacting as those for an officially certified chronometer. It incorporates the new Chronergy escapement patented by Rolex, which combines high energy efficiency with great dependability. Made of nickel?phosphorus, it is also insensitive to magnetic interference. The oscillator, the true heart of the watch, has an optimized blue Parachrom hairspring, which is also up to 10 times more precise than a traditional hairspring in case of shocks. Thanks to a new barrel architecture and the escapement?s superior efficiency, the power reserve of calibre 3255 extends to three days. This means the watch will easily continue to run from Friday evening into Monday afternoon even if not worn or wound."

 

lowDownload.img.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bg7B31B9o98

 

lowDownload.img.jpglowDownload.img.jpg

lowDownload.img.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co dodat ... dnes jsem u Bechyněho ozkoušel SDDS DeepBlue a jdu shánět modrej cifr :) Jinak jsem také čekal nové Daytony a nic. Škoda, budu muset znovu koupit klasický ... nový strojek je perfektní, ale někdy mi přijde, že v Rolexu to dávkujou pomalu jak feťákovi kokain :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojek super, ze tam neni Syloxi je trochu divne...

 

Nikde to nezaznelo, tak predpokladam ze to u noveho strojku neni, ale nedavno jsem si tak rikal, jak bych na Explorerech uvital nezavisly posun hodinove rucicky (tak jak ma Omega u kalibru 8500). Je to docela otrava, kdyz hodinky delaji 2-3 sekudny za mesic a pri zmene casovych pasem je clovek v letadle musi uplne zastavit, aby posunul cas. U Omegy je to na ukor quick set date, ale Explorery I datum nemaji a nezavisle nastavitelna hodinova rucicka by bylo presne to co by se k rade Explorer hodilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...