Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Perfektní Citizen....to jsem právě sledoval založením tohoto vlákna - ukázat pěkné zajímavé digošky, které máme doma, třeba jako inspiraci pro ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

t2

chtěl bych se jen poinformovat, jestli je tu někdo nebo někde specializovaný hodinář na digitálky/quartzky. Mám digitálek několik v různém stadiu rozkladu a bez provozu, ale jde mi o to vědět, jestli je strojek po ležení třeba 15 letech v šuplíku mrtvej. Nebo má či nemá cenu v něm zkoušet novou baterku do omrzení, když to "jen něco dělá". Díky.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vysloveně o hodinářovi na digi nevím. Sám toho svedu jen omezeně, baterka, kontakty, spojení displaye se základní deskou. Buď to jde nebo ne. Teď se peru s jedněma kalkulačkama. Modul funguje super. Když ho dám do hodinek tak do dvou sekund pohasne. Zatím nevím co s tím. Před výměnou batt vše fungovalo jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timex T5K822. Stále ve dne v noci, v bazéně, na kole, na lyžích, v práci.... stýská se mi po Rangmenech, přiznávám, ale i tyhle obyč digi mají svou "osobnost" a přívětivou tvář....

post-5779-0-59104200-1425743948_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem to nijak zle. Absolutně s tím nemám žádný problém, proč taky. Ale doufám, že si nemyslíš, že si lidi kupují dobré lyže jen proto, aby se předváděli, protože jiný smysl to nemůže mít. To by asi nebyl nejšťastnější pohled na věc. V každém případě ti závidím, že ses dostal na svah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě vím, že dobré kvalitní (drahé) lyže někomu můžou přinést lepší lyžařský zážitek a jsou nutné, o tom není pochyb, jen ta tvá nevysvětlená, jakoby osamocená poznámka vyzněla tak nějak snobsky a výsměšně, zvláště ve vlákně o tom, co máme na ruce a ne o lyžařském vybavení, kterým se samo sebou nemám co chlubit a ikdyž se považuji za obstojného lyžaře mě momentálně osobně přineslo větší potěšení letos vybavit své dvě děti a manželku novým lyžařským a snowboardovým vybavením, zaplatit jim lyžařské instruktory a teď už měsíc jezdíme celá rodina.... :) tyhle kousky jsem koupil v bazaru za 8stováků a po 18ti letech se vrátil právě kvvůli dětem na sjezdovku....

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě vím, že dobré kvalitní (drahé) lyže někomu můžou přinést lepší lyžařský zážitek a jsou nutné, o tom není pochyb, jen ta tvá nevysvětlená, jakoby osamocená poznámka vyzněla tak nějak snobsky a výsměšně,..

Nene, nebyla tam žádná negativní vibrace. Jen takový postřeh bez jakýchkoliv vedlejších úmyslú. Já jsem na lyžování a lyžařské vybavení trochu ulítlej, tak mě to zaujalo. Spolu treba se Snowem tu testujem, co je nového, prostě koníček. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, nebyla tam žádná negativní vibrace. Jen takový postřeh bez jakýchkoliv vedlejších úmyslú. Já jsem na lyžování a lyžařské vybavení trochu ulítlej, tak mě to zaujalo. Spolu treba se Snowem tu testujem, co je nového, prostě koníček.

OK. Uzavírám debatu mimo vlákno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...