Přejít na obsah

175. výročie PATEK PHILIPPE video


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi bych je nenosil, ale vzato po technické stránce je to paráda. Vezmeme li velikost tohoto produktu, komplikace, provedení, počet dílů, tak je asi jasné, že to Patek umí. Už jen to vymyslet je umění. Nemalý obdiv pak patří i těm, kteří dokáží naprogramovat stroje, i těm, kteří takové stroje dokáží vymyslet a vyrobit. To se ale týče hodinařiny obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, je jasné, že kousek k 175 výročí a nejkomplikovanější Pateky musí vypadat výstředně. 

 

Jinak minimální plat každého z těch bláznů na hodinu je tak 45 ChF ( a to jsem podle mě podstřelil ), k tomu zlato, programování, 7 let vývoje...prodávají je za dardu, ale rád bych věděl skutečné výrobní náklady, budou astronomické. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec nechápu jak někdo kdo na tohle kydá hnůj se tady dokázal registrovat a ještě se tvářit že má rád hodinky. je to naprostá bomba a HH na druhou.

klidne si onanujte nad tou nadherou, je fajn videt, ze je tady spousta znalcu..........jdu si zrusit registraci

vubec nechapu tyhle postbolsevicky nazory "kdo nejde s nami, jde proti nám"...........ale respektuju je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten strojek je poměrně vysokej??, a vypadal by podle mě blbě i ve zlatým jednoduchým pouzdře. 47 mm/16 mm. Tak jako tak by byla cena mimo a nosit to podle mě nikdo nebude. A z hlediska řemesla, je to super.

 

Do trezoru bych se na to chodil dívat rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi takový věci v městský tržnici prosím tě ukaž, chytráku mantáku !!! :D

 

Nádherný, drahocenný, inovativní, přehledný, komplexní, vybroušený, výjmečný - co víc si přát od PP  hodinek ? A to si nepomáhaj třeba diamantama. Jsem unešen, každý lísteček má vlastní originální žilkování, každá stupnice ručku, všechno něco měří a ukazuje, každá součást slouží svému účelu, ale jej nemaskuje, ani nezveličuje, přirozeně tak vypadá, dekor je tam, kde být má, je jednotný, proporční a naturalizmus umocňuje dojem svým kontrastem k technicismu uvnitř. Možná nejsou úplně nejelegantnější a formálně extravagantní, ale to jistě nebylo jejich cílem a nedá se to ani od takhle nadupanýho přístroje čekat. PŘÍSTROJE - to je to nejlepší, pořád je to jednoznačně přístroj, a nádherný. 

 

Deprimuje mne, že to někdo může považovat za kýč při té mé snaze tady...... 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...