Přejít na obsah

175. výročie PATEK PHILIPPE video


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Jsou prostě TOP, řikejte si kdo co chcete a za těch padesát melounů je stejně nedostanete i kdyby jste chtěli, šest jich jde mezi dlouholetý vybraný sběratele a sedmej poslední kus jde do Patek Philipp muzea. A to pouzdro je právě takový jaký přesně u top uměleckého díla má bejt. Extra zdobený a z perfekt matroše. Snad vám tu představu usnadní zjištění, že na ruku se dostanou jen zřídka.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak mi takový věci v městský tržnici prosím tě ukaž, chytráku mantáku !!! :D

 

Nádherný, drahocenný, inovativní, přehledný, komplexní, vybroušený, výjmečný - co víc si přát od PP  hodinek ? A to si nepomáhaj třeba diamantama. Jsem unešen, každý lísteček má vlastní originální žilkování, každá stupnice ručku, všechno něco měří a ukazuje, každá součást slouží svému účelu, ale jej nemaskuje, ani nezveličuje, přirozeně tak vypadá, dekor je tam, kde být má, je jednotný, proporční a naturalizmus umocňuje dojem svým kontrastem k technicismu uvnitř. Možná nejsou úplně nejelegantnější a formálně extravagantní, ale to jistě nebylo jejich cílem a nedá se to ani od takhle nadupanýho přístroje čekat. PŘÍSTROJE - to je to nejlepší, pořád je to jednoznačně přístroj, a nádherný. 

 

Deprimuje mne, že to někdo může považovat za kýč při té mé snaze tady...... 

Naprostý souhlas!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Určite už zopár členou toto video videlo nič nové pod slnkom , ale rozhodol som sa ho sem dať pre tých z vás, ktorý sa k nemu možno ešte nedopracovali.

Je to jednoducho pastva pre oči pre každého hodinkového nadšenca ;)

 

po vzhliadnutí videa sa už veru "nečudujem" , že Patek Philippe je jeden z výrobcou, ktorý robí jedny z najdokonalejších, najhodnotnejších a pochopitelne tím pádom aj jedny z najdrahších hodiniek na svete :)

 

 

 

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Tuto sekci jsem záměrně vynechával, protože vím, že jsou to hodinky, které nikdy nebudu mít, ale říkal jsem si, že přece jen "nakouknu" a tohle video mně prostě dostalo! Úžasem jsem ani nedýchal! Paráda! Díky moc! :) Budu sem chodit častějc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...