Přejít na obsah

Prim Diplomat


Doporučené příspěvky

Zdravím místní mistry, mám dotah ohledně výše uvedených hodinek. Mají tyto hodinky hodnotu 4800? Vyplatí se je koupit? Jsem jimi totiž fascinován. Jsou v takovémto stavu: http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/44/09/41/5144094134

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když už teda komentujeme probíhající aukci a uplně mimo vlákno Prim v inzerci... a to se nám připojuje i mod :-)

 

Tááák se na to podíváme

 

Hodinky jsou ošm.dlaný, viz foto, číslo na dýnku je z incablokových, a záručák k nim nepatří. Takže skládačka a naživo ani nebudou pěkný

 

 

post-13546-0-08156600-1425938558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

mám dotaz na odborníkov PRIM DIPLOMAT.  Vzrábali sa aj Prim Diplomat na ktorých neboli čísla na víku ? A ešte ma zaujíma ak tam číslo je čo sa z neho dá vyčítať ... rok výroby ? ... za informácie vopred ďakujem.

 

Něco málo najdeš tady

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32670-ur%C4%8Den%C3%AD-roku-v%C3%BDroby-diplomat%C5%AF-%C5%BE%C3%A1dost-o-spolupr%C3%A1ci/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, Diplomat s černým ciferníkem je velká vzácnost?

Vysledoval jsem zde na fóru šly loni jen jedny za osmičku, když je hledám jinde našel jsem jediné incabloc za 12,5K.

Sice se mi líbí ohromně, ale za takovou cenovku... ?

černý ciferník je až současná renovační záležitost, na původní Diplomaty se nikdy nedělal.

Samotný ciferník koupíš kolem dvojky v Eltonu, plus hodinky a případný servis

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice děkuji za briskní odpověď, to je pro mě novinka.

Předpokládám že totéž platí o Elegantech (předpokládám že tak se správně jmenují "skoro Diplomat")

Doufám že mi vyjde akvizice Diplomatů tady na fóru, do takového upgradu se pustím s chutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ripe... Prim polo, skoro, ala Diplomat je na prvních dvou fotkách. S chromovaným pouzdrem a druhá docela zajímavá varianta ciferníku ve zlaceném pouzdře.

 

Eleganty na poslední fotce se s černým ciferníkem dělaly, ale tuším, že pouze tyhle dvě varianty.

post-17158-0-08296000-1426439762_thumb.jpg

post-17158-0-83909600-1426439770_thumb.jpg

post-17158-0-13079600-1426439779_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ripe... Prim polo, skoro, ala Diplomat je na prvních dvou fotkách. S chromovaným pouzdrem a druhá docela zajímavá varianta ciferníku ve zlacené pouzdře.

 

Eleganty na poslední fotce se s černým ciferníkem dělaly, ale tuším, že pouze tyhle dvě varianty.

Jarku ty přesně víš jak mi zvednout chronobambus.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...