Přejít na obsah

Prim Diplomat


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Jsou opravdu krasne - jako nove... :-D

 

Ja uz 5 mesicu cekam na ozdraveni prim sportu, ale vcera rikala p. Kminkova ze uz je maji a do konce tydne je mam doma jaaaa. Tesim se moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přišly z ozdravovny. Nechal jsem dát nový číselník, korunku a ručky. Jsem moc spokojený, jen ta doba. Čekal jsem čtyři měsíce. c5b281fe6d48fda2a346516f2084146a.jpg34ef31b40b4c5d4742fc573a17ea7f4f.jpge7cc3e4666ddccd1d9179977d8a9f5a4.jpg9d26154df0112645c12ab21e05c76449.jpg

 

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk

 

Ahoj. Můžu se zeptat co je to za řemen a odkud?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím jake byste mi doporučili úpravy aby vypadaly trochu k světu. Co se týče stroje je úplně v pořádku. A jak se říká darovanemu koni. Mam v planu vymenit sklo, podle mne nejsou originalni ručky, vyčistit pouzdro a nechat pozlatit,vyčistit cifernik.

Upraveno uživatelem Kzlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vyčištění ciferníčku si raději moc neslibuj, to není tak jednoduchý, přesněji spíš se to pokazí než vylepší. Nechat pozlatit pouzdro znamená odstranit předchozí zlacení a pouzdro hodinek při této operaci s velkou pravděpodobností přijde o své ostré hrany. Jak vypadá sklo a jsou-li ručičky orig. či nee, nevíme, asi by to chtělo obrázek... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...