Přejít na obsah

Prim Diplomat


Doporučené příspěvky

To už je lepší, dík! Ručky správné nejsou, ciferník je v háji (oxidace, možná nějaký druh plísně) a dle mého soudu s ním nic nenaděláš, pouzdro toho má za sebou taky hodně. Máš-li k hodinkám citový vztah, ponech jim spíš autentičnost, a chceš-li mocímermo Diplomaty na nošení, raději bych se poohlédl po jiných, nebývají příliš drahé v mnohem lepším stavu. Pokud bych neměl nějaký extra důvod, do těchto bych neinvestoval. Můj názor. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cifr se pokoušel už někdo čistit od toho černého prachu a takhle to dopadlo. Hodinky nosil buď horník, kominík a nebo topič:) Prostě někdo, kdo dělal do černého zlata:) proto měl tenkrát i na diplomaty:) Nic s tím neuděláš, nech to tak jak to je. Colommbo má pravdu :gun_bandana:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Diplomaty po částečné renovaci nabízené na antikprimu. Mají průhledné dýnko, ale nějak marně hledám zářezy pro klíč na otvírání - koukám špatně nebo je něco, co nevím...? Díky! :)

post-53456-0-36697700-1534436932_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem aspoň takto dal celelek dohromady. Čeká mě čištění strojku a jeho namazaní

Pěkné velmi pěkné, klidně to pouzdro zkus vzít zubním kartáčkem a zubní pastou. Už se těším na fotku s novým sklíčkem a řemínkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hmm,darovanýmu koňovi se na zuby nekoukej,ale asi bych se s nima rači tak moc nechlubil.Na číselníku Icabloc ve strojku KIF. Možná nejaké mezityp....Ale Terka je šikovná,to se musí nechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...