Přejít na obsah

Prim Diplomat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ripe... Prim polo, skoro, ala Diplomat je na prvních dvou fotkách. S chromovaným pouzdrem a druhá docela zajímavá varianta ciferníku ve zlaceném pouzdře.

 

Eleganty na poslední fotce se s černým ciferníkem dělaly, ale tuším, že pouze tyhle dvě varianty.

Myslím že mám eleganty s černým cifrem ve třech variantách.:-) Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Omlouvám se za blbej příspěvek,měl jsem za to,že černý Diplomatky se vyráběly souběžně s bílýma,s Incablocem a myslel jsem,že těch černých bylo vyrobených míň,nebo nějaká limitovaná série,že jsou dneska dražší než ty bílý.Chtěl bych poprosit,jestli by mě někdo neuvedl do obrazu,jak to tenkrát bylo.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobrý den,

Mám hodinky Prim Diplomat, které bych chtěl renovovat v Eltonu. Bohužel pouzdro mých hodinek má nožičky vydřené od kovového tahu - dle paní z Eltonu je to pouzdro nutné vyměnit. Nové pouzdro je ovšem velmi drahé a posunulo by celou renovaci na částku kterou nejsem ochoten dát. Napadlo mě tedy, že se zeptám zde někdo nemáte pouzdro pro Diplomaty se zachovalými nožičkami k prodeji. Můžete někdo nabídnout pěkné pouzdro na Diplomaty?

 

Děkuji,

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za blbej příspěvek,měl jsem za to,že černý Diplomatky se vyráběly souběžně s bílýma,s Incablocem a myslel jsem,že těch černých bylo vyrobených míň,nebo nějaká limitovaná série,že jsou dneska dražší než ty bílý.Chtěl bych poprosit,jestli by mě někdo neuvedl do obrazu,jak to tenkrát bylo.Díky.

Černý diplomaty se souběžně nedělaly. Nikdy. Je to až současná záležitost. Ciferník se dá běžně v Eltonu koupit

 

Dobrý den,

Mám hodinky Prim Diplomat, které bych chtěl renovovat v Eltonu. Bohužel pouzdro mých hodinek má nožičky vydřené od kovového tahu - dle paní z Eltonu je to pouzdro nutné vyměnit. Nové pouzdro je ovšem velmi drahé a posunulo by celou renovaci na částku kterou nejsem ochoten dát. Napadlo mě tedy, že se zeptám zde někdo nemáte pouzdro pro Diplomaty se zachovalými nožičkami k prodeji. Můžete někdo nabídnout pěkné pouzdro na Diplomaty?

 

Děkuji,

Petr

zkus prodejní sekci, dá se tam dát inzerát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...