Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Long: To je bohužel asi částečně pravda.

 

Jen si nevím rady s tím předním nárazníkem. Skoro všechny 240 maj blinkry integrovaný do nárazníku a já mám tydle. Ale třeba na wiki je s těma mejma: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Mondial_de_l%27Automobile_2010,_Paris_-_France_(5058929956).jpg

 

Ten můj je evropská verze (5. st. převodovka vs 4.st. USA, nemá postranní blinkry vzadu a má křidýlko na kufru) a vypadá to, že jich v Evropě kromě GB bylo prodanejch jen 1016.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Dej sem foto i interiéru toho Datsuna, je to krasavec. Zamlada jsem ho hrozně chtěl, ale doba tomu nebyla nakloněna. Kde byla dělána renovace?

Nikde, jen sem ho dal rozlestit a novy kola. Dam fotky ale ted uz je zaparkovanej. Von ma svoje mouchy ale napr. nema prasklou tu vinylovou palubku. To sem u zadnyho 240 nevidel. Tak ale zas sem videl jen 3. :D Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasný auto. Býval to můj nejoblíbenější angličák.

Díky Pavle. Je mu už sice 35 let, ale stále funguje úplně vše, přestože je nabité elektronikou a čidly kam se podíváš (-:

Jízdu s 300zx si vždycky nejvíce užijí na klikatých, úzkých a zvlněných asfaltkách v lesích a mezi horskými pastvinami nějaké setinovky jako je 7 castles nebo SBC. Brzy na viděnou (-:

Ještě jedno foto od Ondry

post-41349-0-62001000-1568117575_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před výstavou pemýšlel, co o tvém autě říct, uvědomil jsem si dobu, kdy vznikl. U nás v tu dobu frčela "faceliftovaná" 120L, kde vrcholem luxusu byly mlhovky, vyhřívané zadní okno a opěrky hlavy. Tvoje auto uvnitř připomíná Haselhoffova KITTA, to byl úplně jiný vesmír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...