Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Ještě doplním, že jsem se včera trochu zamyslel, teda spíš zasnil :D,  kdybych tak náhodou  ... tak a teď už jen vyhrát :lol2: :lol2: :lol2: .

 

Mimochodem, pokud to nebude vadit a diskuze je otevřená, zajímal by mě váš názor na nové Mercedesy. Právě S-Classe a CLS SB se mi neskutečně líbí těmi liniemi. Vydržel bych u toho sedět hodiny a čumět jen na ty nádherný linie.

neboj kamarat, raz to pride a sen sa splni ( a pride novy!)

 

ja by som nebol celkom nezaujaty - moj postoj k CLS uz poznas, a kebyze nie som vtedy s byvalou tatarkou, tak urcite skusim aj Shooing break ( ten kufor v dreve je ako jachta)

s novym S sa zatial skor zblizujeme, interier a nove audio ma berie, celkove este nie som az tak paff ale Coupe je nadhera, kamarat v TN ho kupoval v top AMG prevedeni a to uz je fakt riadne GT! Vyborne parametre pri nadhernej architekture. A mam zase o com snivat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sphinxx zminil saabika, ty ja taky muzu. Todle byl muj a ja blbec ho dal pryc. Klido bych bral znova. V Evrope jsem nasel na prodej 2ks:( Ale jednou to prijde.

tl

TVL 9-3 Viggen ... žena měla v minulosti 9-5 Aero a od té doby mi Saaby přirostly k srdci. A nová 9-5 v sedanu je pro mě nádherná ... achh ty linie ... Tuhle byl jeden Viggen na prodej v Polsku ...

 

 

neboj kamarat, raz to pride a sen sa splni ( a pride novy!)

 

ja by som nebol celkom nezaujaty - moj postoj k CLS uz poznas, a kebyze nie som vtedy s byvalou tatarkou, tak urcite skusim aj Shooing break ( ten kufor v dreve je ako jachta)

s novym S sa zatial skor zblizujeme, interier a nove audio ma berie, celkove este nie som az tak paff ale Coupe je nadhera, kamarat v TN ho kupoval v top AMG prevedeni a to uz je fakt riadne GT! Vyborne parametre pri nadhernej architekture. A mam zase o com snivat....

No věřím v to :) ... bavíme se v rovině snů, ale i tak je to nádhera, Bentley je dream car.

 

Co se týče Mercedesů, tak CLS Shooting Break se mi líbí díky tomu, že se hodně liší ... dost Mercedesů už dnes splývá, ale tohle je jasně odlišitelné. Včera jsem vedle sebe viděl novou BMW X6 a X4 ... nepoznám moc rozdíl a hlavně mi úplně uniká smysl toho auta :D . Takže od BMW jsem upustil, byť jsem pár modelů měl. No a nová S-Classe, líbí se mi až na ten šílenej volant celá. A AMG byl pro mě vždy vrchol MB. Už jsem hodně vyklidněný, takže nepotřebuji auto na honičky, ale AMG vypadá krásně a pseudo AMG se mi nelíbí, když tam není to srdce. To si můžu koupit Octavku a dát tam RS :D :D ...

 

A ještě k té muzice, vím, že jsi fanšmejkr ... tak za mě jedině Mark Levinson a tam byla vždy jediná cesta a sice "Lex" :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx, jj saab:) zacal jsem 900 16V, r 89, pecka, pak 3x 9-3coupe, z toho 1x Viggo, cca 280koni. Paradni GT kupatko. 9-5 aerovku mel bracha. Pak jsem utekl k volvu a subaru, ale stara 900 a nebo Viggen jednou zasse bude pro radost:)

Ten novej, posledni model, je super. Je saabu skoda.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

ano, Lexus je naozaj vyborne auto, co sa audia tyka, a aj to pohodlie a celkova pohoda - zial najlepsie sa sedi iba vzadu v tom zubarskom kresle ( to je absolutna pecka!)

v novom S je muzika podobnej kategorie - Burmester nie je o nic horsi mag a audiosvete!

 

u AMG je samozrejme zaklad celkove pojatie auta - ale kedze ja som bral CLS skor ako svadbu z rozumu ( diesel 350 ten biely a cierny 250 CDI), tak som bral paket AMG prave pre ten pekny desing, hezke kola a aj mierne sportove prvky. hudba tam bola sice dobra ( Harman Kardon), ale nie je to az tak dobre, ako teraz Bowers Wilkins

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

kedze ste vymenovali spustu nadhernych a aj zaujimavych modelov, tak musim priznat, ze dost casto som mal rovnake nazory

napriklad Z06 sa mi zda vyborna volba ( cena-vykon- zabava ) a samozrejme Turbo alebo aj ine Porsche

Godzilla je velmi ucinne auto a postrach namachrovanych drahych sportakov

 

no co sa tych katastrof tyka, tak fakt asi ten Pontiac je naj, boze, neuveritelne auto! casto bol spomenuty aj Olcit alebo Multipla

Vsetko je samozrejme vec vkusu, ale jednu priserku by som zato zniesol doma v garazi ( niekde v Cannes ci v okoli.... a to Mehari

ok, aj kachna je skareda, ale som ju miloval, mal som aj ja a aj moja dcera - no a to Mehari mam v hlave ako take letne plazove vozidielko, mile, zlate a skarede...

a este vo verzii 4x4 hmmmmm.....

alebo?

 

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Skusme sa zamysliet - ake motorky?


 


co sa motoriek tyka, tak ja mam dlhodoby sen:


 


Yamaha V max


 


 


velmi dobry dojem na mna robila aj Ducati Diavel alebo Brutale od MV Agusta, ako moj posledny supersport R1 Yamaha


 


ale pre bezny zivot mi vyhovuje skor velka masina ako spominana Busa ( prijemne cestovanie, pruzny a vykonny motor ), ale z novsich by som rozhodne chcel BMW S 1000 RR

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorek sem par mel, poslednich 8let evropske znacky, od 2008 TRIUMPHY. 1050S3, radne upravenej, pred par dnama sel pryc, protoze uz jsem se ho uz bal:)Zustal Scram, kterej je bozi a asi do nej letos budu rezat:) Takze to je jeden sen, a druhej je starej airhead od bmw, vizi mam, tak cekam az se naskytne vhodny kus.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě těší, že je tady víc postiženejch Volvem. TLD zmiňoval P1800 (pro mě možná ještě líp verze P1800 ES). A 850 T5-R mě teda taky docela láká. Dokonce sem chvíli uvažoval nad tim, že udělám výměnu za mojí S80 II. A co teprve Volvo Sugga  :eek: , taky docela dream car...

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Busdriver, ES je nadhera. Casto jezdim do NL a tam je tehlech starejch volvo strasne moc v provozu. Vse 1A stav. Amazony, 14x,24x,7xx, krasa. 850ka nemela chybu. Jeden cas jsem uzival v70 r a to byl taky slusnej rodinej sportacek:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

pre mna je to vcelku zaujimave zistenie, ze tak oblubujete skandinavske auta - priznam sa, ze ja som nikdy nemal Saab ani Volvo, takze to neviem porovnat...

Rad si to dam vysvetlit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saaba jsem prvne zaregistroval nekdy v 80tych letech. V mem okoli bydlel noblesni starsi pan. Doktor udajne. Vzdycky pekne oblecenej a hlavne jinak nez ostatni v tu dobu, vzdycky s usmevem na rtech. Proste sympatak. A mel Saab 99, bilej. V tu dobu to auto bylo jako zjeveni. Nekdy v r 85 jsem se dostal na zapad a jako malej prcek si ze salonu saab dotahnul tasku prospektu:). Po revoluci jsem nad nima slintal u Wallicaru, a kdyz byli nejaky prvni vetsi penize koupil tam 900 z roku 89. Misto golfa nebo 3jky bmw jako moji kamaradi. Proste se me libilo bejt jinej:) Pak prisla Impreza,camryna a pak 3x dalsi saab:) Ty auta vonej jinak nez ostatni:) Ja pak zacal jezdit Landaky a kdyz se narodil prcek, tak bylo jasny ze rodinej kombik bude saab nebo volvo. No a protoze sem mel zrovna offroad obdobi bylo to xc70:) V tu dobu jsem si na ,,hrani´´ koupil Viggena. V r 2010 jsem koukal na novy rodiny auto a sel do 3,6OB. Super moderni kara, jizdni vlastnosti parada, ale bylo to nejak nevyuzity a nudny?, tak jsem se vratil k starsi V70 a nic me nechybi. A jak starnu, tak me berou starsi auta, jako treba RR classic a pod. Proste krabice.A stava se ze me takovej ,,vul´´, ze zcela vazne premyslim, ze az na V70 dobehne za 2roky technicka, ze ji strelim a koupim nejakou ulozenku 940tky a z gruntu ji necham udelat, kdyz bude treba.Jako regulerni rodinej bourak. Vim ze sem magor, protoze cena bude na urovni zanovni octavie, ale proc ne:) Tak sem Ti to asi moc neobjasnil, proste se mi ten severskej design strasne libi . Fakt nevim:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

pekny pribeh a chapem ta a pekna fotka a tiez sa snazim to chapat....

nas miestny doktor mal este 96, a bol tam V4 motor, co ma uplne rozhodilo a nechapal som.... to je myslim aj dnes raritka

jeden advokat mal 99 v turbe, s tym som jazdil a bolo to take prijemne, ked sa nadychlo turbo, tak pekny zatah...

 

Volvo nepoznam vobec, ale raz chcel kamarat ( majitel ONE cafe ) kupit tiez nieco ine, tak sme boli pozerat S80 full a viem, ze to bolo vtedy na SK v cene uz dobreho BMW alelo Ecka - a to ma dost odradilo. Ja vidim vyhodu Volva skor v tom, ze je to kus velkeho (S80 alebo SUV ) auta a pomerne dobre sa da doviest z druhej ruky. Moj len dojem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

96 je taky pekna. Nekde jsem kdysi cetl, ze pan Carlsson s ni jezdil v civilu porad.

No vidis, a ja sem zrovna jeden z tech, kterej by si tu s80 koupil radsi nez Bawo nebo MB. Ja bych si v nich pripadal divne , proste se ke me nehodi:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já auto snů nemám, ale když už, tak bych chtěl vlastnit Kellnerův privat business JET

 

1.BOEING 737, nebo BOEING 747 šejka Al Saher s bazénem. Ale jsem skromný hoch, stačí 737

 

2. všechny Mercedes 

 

3. asi není auto, co by bylo tak strašný, protože jsem měl i Olcita  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, na co reagovat dříve :D ...

 

Gabo, jasně chápu, jak jsi to myslel, AMG paket je super, ale já jsem příznivcem čistého originálu, tyhle pseudo-pakety jsou sice hezký, ale je to jenom paket nic to nevypovídá o modelu a značně se to rozmohlo především na diesely :) .

 

Jinak hudbu v novém Sku jsem neslyšel, ale určitě to nebude "šumítko" :D ...

 

Jinak k Volvům a Saabům, ono ty auta mají svoje kouzlo, ale dnešní Volvo není to pravověrné, ostré, hranaté. Navíc dnes je design Volv v mých očích ošklivý, nafouklý a o ničem, navíc předražený ... Obecně lze říct, že pro mě TOP je Amazon, 262, 850, 960, S90. Například tenhle Amazon je fakt pekelnej :D:

 

No a když už tu byl zmíněn p. Kellner, tak ten měl kdysi právě žlutou 850 T5-R, dodnes jezdí v ČR :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...