Přejít na obsah

Najdostupnejší tourbillon na trhu od Montblanc


Lvcas

Doporučené příspěvky

Na jeseň minulého roka to boli hodinky s večným kalendárom, Meisterstuck Perpetual Calendar, ktoré v oceľovom vyhotovení a cenou 10.000? predstavujú doposiaľ najlacnejšie dostupné hodinky s touto komplikáciou na trhu, a tentokrát ukázala verejnosti svoj ďalší tromf.


Viac info: Montblanc predstavil najdostupnejšie hodinky s tourbillonom a chronografom na trhu


 


titulka-montblanc-vasco-de-gama-1024x700


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to chápu špatně, ale podle mě se nejedná o nejdostupnější turbo na trhu
(to by bylo s cenou 38, resp. 45 tisíc euro docela odvážné tvrzení)

ale o nejdostupnější turbo s komplikací jednotlačítkového chronografu.

 

Za mě jsou hezčí ty v bílém zlatě s oblohou na cifru, ale i tak bych k nim přidal

červený řemen a nosil je v den významných státních svátků u nás nebo ve Francii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čínskej, ne japonskej. A proč bychom neporovnávali? Však ta komplikace je v obou případech plnohodnotně (ne)funkční :).

 

 

Jinak třeba nějaký ty swiss made Stuhrlingy s tourbillonem od progressu, co tu nedávno proběhly, byly určitě levnější. Ceníkovku měly kolem 30k dolarů. Do 38k eur se podle mě celkem v pohodě vejdou i některý turbo modely od JLC a Frederique Constant. V tomhle případě jde fakt o tu kombinaci s chronem, nikoli o nejdostupnější toubillon sám o sobě.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď ale to je aj predmetom článku:))) Nikde sa nepíše, že je to najdostupnejsia verzia len so samotným tourbillonom. Super na tom, je že tento tourbillon  nie je hocijaky, ale exo..,,vyrobený in-house vo Villeret:)

 

Názov tejto témy je mozn zavadzajuci, ale to le preto, lebo je limitovany poctom pismen.:( 

Upraveno uživatelem Lvcas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celá ta spodní část mi vizuálně moc nesedí..

 

btw: Nadpis trochu nepřesnej, nejlevnější turbo dělaj Číňani, zatím to asi ale nespojili s chronem. Až tohle uviděj, dávám jim pár měsíců...

ano,ten spodek mi tam taky moc nehraje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ST25 nemá ani chronograph, ani tourbillon. Pokud vím, tak je to jeden z takovejch těch lowend strojků, co maj jen průhled na datumovku tvářící se jako turbo.

 

Tourbillon má myslím ST80 a pak určitě hromada dalších verzí. Vím, že Sea-Gull má varianty s rezervou nátahu, kruhovejma datumovkama, moonphase, a taky hi-end modely s dvouosým tourbillonem či s dvěma tourbillony v jedněch hodinkách. Akorát to chrono jim v týhle řadě zatím chybí...

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...