Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

Lumi je na tom slabsie, celu noc urcite nevydrzi, seiko je v tomto iny level.. ale ja im to kludne prepacim.. mam k nim uplne iny vztah ako k ostatnym mojim hodinkam.. su to moje najmilsie..

 

 

Odoslané z iPhone Xs max cez Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to moc hezké pánové. Jak je na tom luminiscence v porovnání s např. Seiko divery? Vydrží celou noc? Díky.

 

Lumi je urcite slabsi, poradne svitit vydrzi par minut a pak to vadne, mam ale za to, ze tak to maji vsechny hodinky se superluminovou. I ty Seika rychle ztraci na intenzite.. Orisky jsou v pohode citelne i po dvou hodinach, dal moc nevim, pac v noci vetsinou spim a nad ranem uz zase neni takova tma, ze bych neodecetl cas :) 

Mimochodem u Seika me vzdycky strasne vytacely ty indexy - matny, nepravidelny nater, uprostred dolik, vypadaji zkratka lacine.. Pekne udelany jsou az u MM300.

 

Oris_index.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axel: paradna makro fotecka..

 

 

Odoslané z iPhone Xs max cez Tapatalk Pro

 

Dekuju  :) Ma prijit ale lepsi hracka, tohle je foceno jen plastovym sklickem a mobilem 

 

 

Koukám, že to tu s těma 42 mm OD65 poslední dobou válcujete jaksviňa!  Ale máte to móóóc pěkný pánové :cheers: Tu verzi s číslama tu nikdo nemá? Občas se mi po nich zasteskne. Kecal bych, kdybych řekl, že né... :crying_anim:

 

Povidlacku, ja byl kousek od koupe te Tvoji verze, akorat s modrou na okrajich, uplne v poslednim kroku pri platbe mi to nechtelo vzit kod, co mi prisel smskou.. A jsem si jistej, ze byl spravne. Nakonec to skoncilo 3 spatnymi pokusy, zablokovanou kartou. Nez mi to odblokovali, tak byly Orisy pryc..  :lol2: Takze skoro jsem je uz mel.. Asi to tak melo ale byt, nakonec jsem o tyden pozdeji koupil uplne neco jineho.. Jeste ale nejakou dobu potrva, nez se s tim budu tady moci pochlubit  :whistling:

 

Super to máte, tento model se Orisu moc povedl.

Jak jsou na tom s přesností?

 

Presnost jsem meril ze zacatku, sly nejakych 6s do plusu, pak snad jen 3 sekundy.. Kazdopadne hodinky temer neserizuji, fakt nevim, kdy naposledy jsem nastavoval cas. Co tak koukam, jdou mi o pul minuty dopredu  :angel: Zkratka presnost super, pokud nemusim na hodinky mesic sahnout a presto bezi v rozmezi minutky, tak jsem uplne spokojenej.. 

 

Tady jen pro ilustraci, jak pekne na svetle hraji.. Nekoho to muze stvat, me se to naopak libi, pac se ten odstin modre porad meni, stejne tak intenzita odlesku.. Tahle koupelna je docela extrem, sviti tam dve velke zarivky s bilym svetlem..  ;)

 

file1-10.jpg?ver=0

file-44.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axel: to vypukle sklicko krasne lomi svetlo a pod roznymi uhlami sa cifernik meni pred ocami.. u mna presnost kazdy den rovnaka, robia 6 sekund do minusu.. uvidim, ci si to este sadne pravidelnym nosenim..

 

 

Odoslané z iPhone Xs max cez Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, taky v praci porad v kosili, takze souhlas, zadny problem s rukavem:) I pres ten klenuty safir  jsou porad docela nizke a na ruce pohodlne.. Mimochodem neni ten remen nahoodu od Geckoty? Vypada hodne podobne jako ten muj.. Moc peknej  ;) 

 

Jedna starsi, asi uz tu nekde bude... 

 

Orisodpoledne.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...