Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

Musím říct, že jak se mi líbily z produktovejch fotek, tak z živých fotek od prvních uživatelů se mi vůbec nelíbí. Prostě mi s tou vybledlou šedou přijdou takový nějaký vypšouklý... navíc jak potvrzuje jeden majitel na Instáči, korunka je fakt šroubovací. To mi přijde u manuálů docela na hlavu, potápky nepotápky...

attachicon.gifIMG_2882.jpg

attachicon.gifIMG_2879.jpg

attachicon.gifIMG_2880.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

hodinky treba vidiet na zivo. fotky ti nic nepovedia, ja napriklad neviem dobre fotit hodinky. tie sixty-five, ktore som postol nad tebou sa mi na fotkach vobec nepacili, ale na zivo je to uplne ina piesen ;) 

este mi povedz, kde si zistil, ze su to manualy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodinky treba vidiet na zivo. fotky ti nic nepovedia, ja napriklad neviem dobre fotit hodinky. tie sixty-five, ktore som postol nad tebou sa mi na fotkach vobec nepacili, ale na zivo je to uplne ina piesen ;)

este mi povedz, kde si zistil, ze su to manualy?

Viz Wayův původní příspěvek a odkaz na článek Hodinkee

https://shop.hodinkee.com/products/oris-divers-sixty-five-limited-edition-for-hodinkee?variant=29053130113099

 

Edit: Koukám, že ten odkaz mi nejde na kompu otevřít, ale určitě se k tomu na Hodinkee proklikáš

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me otevrit jde. Konkretne se tam pise:

 

Inside the 40mm steel case is a specially modified hand-wound version of Oris? caliber 730 based on the Sellita 210-1. This is the first Divers Sixty-Five that is manually wound; it not only adds to the vintage aesthetic, but the lack of rotor also allows for an overall slimmer case profile of 11.82mm. 

 

A rucni natah v kombinaci se sroubovaci korunkou z toho dela tak maximalne hodinky do sbirky. Na denni noseni to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie su to jedine hand-wound hodinky so srobovacou korunkou. Na rychlo ma napada PAM Radiomir ale urcite by sa ich naslo viac. Kazde druhe rano povolit korunku a natiahnut mi nepride ako nieco extra nepohodlne ani nieco co by mohlo poskodit zavit korunky. Ja osobne by som si ten ritual asi skor uzival? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz Wayův původní příspěvek a odkaz na článek Hodinkee

https://shop.hodinkee.com/products/oris-divers-sixty-five-limited-edition-for-hodinkee?variant=29053130113099

 

Edit: Koukám, že ten odkaz mi nejde na kompu otevřít, ale určitě se k tomu na Hodinkee proklikáš

 

 

 

Me otevrit jde. Konkretne se tam pise:
 
Inside the 40mm steel case is a specially modified hand-wound version of Oris? caliber 730 based on the Sellita 210-1. This is the first Divers Sixty-Five that is manually wound; it not only adds to the vintage aesthetic, but the lack of rotor also allows for an overall slimmer case profile of 11.82mm. 
 
A rucni natah v kombinaci se sroubovaci korunkou z toho dela tak maximalne hodinky do sbirky. Na denni noseni to neni.

diky za osvetu ;) na oris.ch ich neviem najst. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No, je treba rici, ze tohle se tedy fakt nepovedlo.. Barevna kombinace mi nic nerika, je to uplna nuda a doslova sed, nemaji proste smrnc..  A to natahovani se sroubovaci korunkou to jen peceti. Vylozene za trest, brani to normalnimu uzivani hodinek.. 

Souhlas, ta šedomodrá mi vůbec nic neříká, nerozumím tomu nápadu ani trochu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Páni niejaké doporučení na shop kde sa dajú kupiť tieto sixtyfive za čo najlepšiu cenu ?  :lol2:

Ahoj, pisal som to do ineho vlakna. Na chrono24 je hromada predajcov ale nie vsetci su AD. Neviem ci to nie je porusenie pravidiel fora, tak pripadne mi posli SS a poslem z kade som to zobral ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že nožky celkem trčí a nkopírují úplně kontury zápěstí, nebo to je jen optickej klam? Jak se ti nosí?

 

Ahoj, castecne to bude uhlem fotky a nato remenem, ktery hodinky dale zveda.. Orisky jsou ale nizky, na ruce hodne pohodlny, ale pokud bys je srovnal s Wardama, tak ty maji nozky urcite vice zahnute.. 

Je to otazka designu a osobnich preferenci, mne to nijak nevadi :) Btw mam ruku jen 18cm, takze na pomezi pro 42mm potapky..  :cheers:

 

2 Galos - Gratulace! Nahazej sem vice fotek, radi na ne koukneme  :punk:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. 

Budem tu hadzat nieco priebezne keby niekoho zaujimalo ako sa bude menit patina. Uvedene fotky su po cca 3 tyzdnoch nosenia. Videtelna patina bola uz na hodinkach po 3 dnoch. Zatial to vyzera dobre... ked zacnu zelenat tak uvidim ci ich zacnem hadzat do sody :)

Upraveno uživatelem galos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...