Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Ty napínáky zrovna u RW by chtělo vyzkoušet. Musim se mrknout jestli je nemaj v Praze někde na prodejně. Vzít to z voleje bych si zrovna u RW netroufl, ale někteří to tady dávaj na prvni dobrou z voleje, tak třeba mi poradí.  :) Já jenom abych nedostal ban, kdybych ho tady nabízel, že nesedí..

Upraveno uživatelem lamizol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, chtěl bych Vás požádat o radu/zkušenost... Již druhým rokem vlastním RW Moc Toe 8138 a musím hrdě říct, že to jsou nejlepší boty, co jsem kdy měl! Především, co se kvality a hlavně pohodlí týče. Tudíž jsem se rozhodl jim ( a hlavně sobě :) ) pořídit parťáka - Iron Rangery, nejspíš model 8111. A chtěl bych se tedy zeptat, zda je v MT a IR nějaký zásadní rozdíl (velikost, pohodlí, kvalita, ...)? MT jsem si koupil v mé obvyklé velikosti a jsou mi zhruba o půl čísla větší, ale nosím je pouze s tlustšími vlněnými ponožkami, čímž se to skvěle vykompenzovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám 3108 Postman Oxford Navy Abilene, nechal jsem si je poslat z USA za 156 USD a k tomu něco za poštu. Mám nohu 41,5 a vzal jsem 41, rozchodil a jsou OK, jenom jsem nechal u Hrubeše vyměnit podrážku za pevnější, ta originál se hodně špiní, ale to je na většině RW stejné. Fotky jsem zde někde dával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...