Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Jsem si koupil o číslo menší moc-toe a ani po sto kilometrech to neni eňo ňůňo. Na pár kiláků lázeňský chůze OK, ale žádný velký špacíry. 9111 jsou mi krapet větší vepředu, širší, ale nosím je hodně stažený tkaničkama O půl čísla menší než obvyklá velikost. Byly OK od začátku, do šířky trochu povolily ve sněhu, mokru a pod. a jsou to boty klidně i do hor, jak jsou pohodlný. Jen to není Vibram a je cítit zespoda každej šutr. Chukkas byly taky o půl čísla menší, ale 3 měsíce jsem měl nohy jak sekanou, než povolily. Nosil jsem je rozvázaný, časem začal zvolna šněrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ste mě kluci trochu uklidnili, každopádně vám řeknu až dorazí, cca 3 týdny. Já jsem počítal automaticky s velikostí o půl čísla dolu, ale při troše dobrý vůle to vypadalo i o číslo. Z vašich zkušeností to vypadá, že by to o půl čísla mělo být ončo.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

877. Co jsem v lete riznul pohory, tak od podzima taham 875tky i na spaciry se psama (2x za den) a jsou super a vodu nepusti,tak jsem si misto novejch pohor objednal dalsi RW at mam v lese stajl :).

875ky mam asi ctvrtej rok a jsem moc spokojenej, tak RW verim:).

Tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak sou doma, tak uvidíme. Pravá je trošku světlejší než levá, ale prodejce říkal, že to je může být míň natřený (ošetřený) než ta druhá, ale to mi nijak nevadí. Vzal jsem mink oil, co tady frčí, ale chtěl mi doporučit nějakej tekutej, že ten mink oil trochu ztmavne.

post-26998-0-43086700-1446211372_thumb.jpg

post-26998-0-38989400-1446211435_thumb.jpg

post-26998-0-28630000-1446211480_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sou doma, tak uvidíme. Pravá je trošku světlejší než levá, ale prodejce říkal, že to je může být míň natřený (ošetřený) než ta druhá, ale to mi nijak nevadí. Vzal jsem mink oil, co tady frčí, ale chtěl mi doporučit nějakej tekutej, že ten mink oil trochu ztmavne.

Vitej v RW gangu. Pěkná barva botek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě by to taky sralo mít každou botu jinou. Předpoklad je a tvrdil to i prodejce, že další údržbou to odstraníš. Takže sem v klidu. Kdyby se to nesrovnalo, nemyslím si, že by dělali problém s reklamací. Krom toho in natura, když bych tě na to neupozornil, a vyloženě je nezkoumal, tak si toho ani nevšimneš. Za současnýho stavu, je mi to tak nějak úplně jedno. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...