Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Martine, velká gratulace nejen k hodinkám ale i k parádnímu počtení. Je to hodně nevšední  a přitom zajímavý a nositelný model /teda ne na mé zápěstí 17,5cm/ . ..vždycky když jsem je někdy viděl, jsem si říkal na co je tam proboha tolik tlačítek ??? a teď už to vím !!!!     jinak obdivuji Tvé akviziční tempo...včera "Moony"..dneska "Flighty"... :).přemýšlím, jaký další chrona od Omegy můžeš mít v hledáčku....ale podle mě už všechny významné modely máš...jsi správný a hrdý ambassador značky..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač razím heslo, že v jednoduchosti je krása, tak v tomto případě mi její absence nechybí. Tolik ruček a tlačítek. Krása. Velká gratulace. K recenzi a povídání není co dodat. Už snad chybí jen vlákno" Co bych chtěl mít jednou na ruce".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Až dnes jsem si přečetl tuhle úžasnou a v nejlepším slova smyslu profesionální recenzi. Děkuju za ni a velká poklona.

A jinak mě tahle recenze zaujala ještě proto, že Tvoje Flightmastery jsou nejenom z roku, ale i ze dne mého narození.  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

Prostě poučné vlákno, přečetl jsem si to už podruhe. A ted i s prevencí na zákeřné nemoce :)

 

I Flightmastery mají svůj (i když skromný) příběh. I ony se ve stínu Speedmasterů účastnily vesmírného programu, kdy v roce 1975 je na společné misi Apollo-Sojuz používal ve verzi ST 145.036 sovětský kosmonaut Alexej Leonov. Není ale jisté, jestli nakonec ve vesmíru byly. Jisté je pouze to, že je Leonov nosil během příprav na misi. Osobně si myslím, že ve vesmíru nebyly, ...

 

A od prvního přečtení tohoto vlákna jsem mezitím narazil, že nejen Alexej Leonov, ale Flightmastery nosil i Alexej Alexandrovič Gubarev, který se s Remkem nechal později "vystřelit" na oběžnou dráhu. Ale asi ne s Flightmastery... to jen na doplnění.

post-7330-0-88099600-1544787850_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Vzhledem k tomu, že někteří bez mého souhlasu (což by mi primárně nevadilo), ale především v kontextu, který mi celkem vadí, v poslední době odkazují ve svých inzerátech na toto moje vlákno, případně z něj citují, nedá mi to a přikládám k těmto případům svou reakci.

Inzerát místního člena M-72:

Ano, hodinky pěkné, cenu (jak se ke zdejším inzerátům sluší) nekomentuji, jen v popisu mi chybí informace, že originál je akorát přeleštěné pouzdro a dýnko, a dále strojek a tah. Všechno pod ciferníkem a zřejmě i tlačítka jsou novovýroba. Věřím, že kdo o koupi takových hodinek uvažuje, si toho všimne, ale pro jistotu, ať někdo nenaletí. Nabízená krabice, která pochází z přelomu 80. a 90. let, k těmto hodinkám taky nepatří.

Inzerát na aukru od úsměvného nicku uživatele "solidniprodejce":

Letecké hodinky OMEGA FLIGHTMASTER s Ev. číslem po pilotu FMV ČSSR | Aukro

No, z jedné fotky (a další ilustrační) se toho moc vyčíst nedá, protože příslušnost k Leteckému oddílu Federálního ministerstva vnitra ČSSR dělá především nápis na dýnku, který tu vyfocený není. Ale co jsem já měl možnost vidět hodinky pořízené v ČSSR za tímto účelem, nebyly na tahu, ale na kůži. Takže bych byl obezřetný. Za ty prachy se dají sehnat lepší flightmastery. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

požádal jsem moderátora o smazání linku z mého inzerátu na tuto recenzi s popisem historie.

K mému inzerátu: renovace je v textu inzerátu popsána, všechny nové díly na hodinkách jsou díly firmy Omega. (vše je děláno u Omegy nebo autorizovaného servisu fi. Omega) Krabička je prostě jen krabička ...

Jsou to hodinky na nošení v super stavu, drží WR, prostě tam vizuelně chybí ty malá písmenka T  🙂  

(za mě je to prostě jak veterán pro každodenní použití, se kterým můžeš jet s jistotou i na dalekou dovolenou ;-))

 

 

Dále s inzerátem na aukru nemám nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...