Přejít na obsah

chytré fitness náramky


Standis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  Pokud má někdo zájem o zkušenosti s náramkem Garmin Vivosmart, tak se můžete ptát. Je to můj 4 náramek, ostatní skončily v koši. Nedovolil jsem si je sem nabídnout ani zadarmo. Tento mám  cca měsíc a nemůžu si ho vynachválit. Používám v kombinaci s iOS. Navíc má perfektně dotažené notifikace a dle GPS je velmi přesný. Dá se totiž nakalibrovat. Naprosto vyhovuje, spokojenost. 

 

+ krokoměr, vzalenost km, kalorie, planování, zaznam aktivit

+ synchronizace jak s PC, tak telefon (Android, Apple, Win i Mac)

+ výdrž baterie 8 dní, nabití 2 hodiny

+vodotěsné pro plavání

+ 19g a vypadá jako náramek (8 barev)

+ jakékoliv notifikace (SMS, tel, facebook, viber,whatsapp, kalendáře atd...

+ datum, čas,

+ ovladání hudby

+ dá se připojit tepový pás, rychloměr na kolo a ovládání kamery

+ výdrž 1 měsíc uchování dat bez synchronizace

+ spousty nastavení ( levá, pravá ruka, zobrazení na výšku, šířku, nastavení budíků)

 

- nemá integrovaný měřič tepové frekvence

 

Jestli to někomu pomůže, klidně se ptejte.

 

tak už je na cestě :) prosím tě, jaký program z google play doporučuješ si stáhnout? a web.stránky na synchronizaci používáš který? nemáš nějaké info, kdy vyjde ten nový firmware pro to inteligentní buzení?

díky za odpověď S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám přímo program od Garminu. Jak pro iPhone , tak pro PC. Je tam i možnost stažení nového firmware. Samo tě to upozorní při synchronizaci. Pak si jen zaškrtáš a nastavíš co chceš a odešleš do náramku. Na foru se píše  během srpna.

 

Jakou barvu ?

Upraveno uživatelem ava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché.  Jen se nelekej, že ti první cca 2-3 nabití baterie vydrží max. 3-4 dny. Jednak si s tím budeš pořád hrát a musí si ta baterka sednout. Navím jak se nastavují notifikace na Andoid, ale je to v té aplikaci Conect. 

Není ta černo-černá fádní ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, já mám xiaomi mi band už přes měsíc a je super. Aplikace pro iOS je přehledná a nebyl problém se spárováním. Je to tedy jen základ.. Měří kroky a spánek, upozorní vibracema na příchozí hovor(což je super a hodně využívám) a umí budit vibracema buď přesně v určený čas nebo pokud nastavíš, tak budí maximálně o půl hodiny dříve od nastaveného času - dle fáze spánku. Takže pokud zaznamená, že jsi v lehké fázi, tak zbudí. Jiný budík od té doby už nepoužívám a je to opravdu příjemné :-) navíc to nebudí přítelkyni jako klasický budík na iPhone, takže další velké plus :-D

 

Kroky měří při chůzi úplně přesně, samozřejmě při nějakých větších pohybech měří falešné kroky - například ve sprše mi pár kroků vždy přibude. Ale je to konzistentní takže mezi dny máš dobrý přehled.

 

Co se týče měření spánku - není třeba nic přepínat, automaticky pozná, že jdeš spát a měří +- pár minut fakt přesně.

 

Další výhoda oproti konkurenci je baterie.. Nabíjel jsem před 27 dny a mám 52%, což ke bezkonkurenční.

 

Za tu cenu myslím že není co řešit a rozhodně můžu doporučit.

 

 

Ahoj,

tenhle Xiaomi, či jiný smart náramek, dá se propojit s PC? Nebo to jde je přes blůtůt s telefonem? Drtivá většina těchto náramků je compatible s iOS či Android, ale když máte Windows phone, máte smůlu.. Ovšem spojení s PC by mi stačilo.. 

Děkuji za poraďující odpovědi.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiří_99: nevím jak ostatní, ale třeba Jawbone s PC nepropojíš. A obávám se, že u ostatních náramků to bude obdobné.

Taky mám pocit, že to nepůjde. Tak si říkám, nestyď se a radši se zeptej.. No, snad zareagují i majitelé jiných náramků..

Každopádně díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hľadaj Iradish Y6. Niekde som náhodou chytil info, že fungujú s WP. Tak som ich objednal a asi hodinu sa s nimi babral. Neviem, čo všetko dokážu, lebo ma nebavia a je to mojimi prstami v podstate neovládateľné. Každopádne, pripojil som ich k WP. Funguje vyhľadávanie v zozname, vytáčanie čísel, hodinky zvonia, ukazujú, kto volá. Dá sa cez ne prijať hovor, aj kecať do nich. Vydávajú zvuky, keď príde na telefón sms, alebo email. Neukážu ale notifikáciu samotnú, fungujú iba ako "vzdialené repro".

 

Teraz som ich skúsil pripojiť cez USB k PC a normálne sa dá v nich hrabať ako vo flash disku, tzn. majú aj priradené písmeno jednotky. No, hrabať, vidieť tam 4 adresáre. Download, guabi, photos a SMSSimCust.

 

Inak je to vlastne komplet telefón, dá sa do nich dať SIM a aj uSD karta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Za ty peníze se to určitě dá. (y) Je to na mě ale zbytečně velký "krám"..  

Já měl spíš na mysli nějaký ten náramek. Pokud možno nijak nápadný. Jde mi spíš o něco, co mi změří ušlé kroky, spálené kalorie a hlavě "hlídač" spánku.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...