Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Ty jsou skvělé, z doby co IWC dělalo ještě pořádné hodinky.

Myslím že dělají stále pořádné hodinky, jen nejsou tolik líbivé. No co, pročínský ředitel je pryč a budeme věřit v lepší zítřky :-) A teď ho ještě vykopat z Breitlingu a bude zase vše jak má být....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amen. Ale myslim, ze se to neda aplikovat na jeho cely pusobeni v cele IWC od 2002 do 2016. Kdyz mrknu do katalogu nekdy z 2009, tak se mi moc libi skoro vsechny. Z teto doby je i ten prekrasnej Topkanuv regulator. Zvrhlo se to(pro me subjektivne) cca kolem roku 2013-2014(trojdatum u pilotek, kolotoc styl Ingy, atd.)

 

Ty nove predstaveny B Navitimer 8 jsou taky tragedie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amen. Ale myslim, ze se to neda aplikovat na jeho cely pusobeni v cele IWC od 2002 do 2016. Kdyz mrknu do katalogu nekdy z 2009, tak se mi moc libi skoro vsechny. Z teto doby je i ten prekrasnej Topkanuv regulator. Zvrhlo se to(pro me subjektivne) cca kolem roku 2013-2014(trojdatum u pilotek, kolotoc styl Ingy, atd.)

 

Ty nove predstaveny B Navitimer 8 jsou taky tragedie...

Hele, když o tom tak přemejším, tak to je možná na dobrý cestě. Třeba Marky XII, XV, XVI byl vždycky mírnej sešup (můj názor - buď šlo o strojek či vzhled, provedení atd.), ale XVII byly totální sra*ka. Takže vlastně dno, tedy doufejme. Současný XVIII už jsou takovej + - ekvivalent XVI, takže to třeba jde nahoru :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amen. Ale myslim, ze se to neda aplikovat na jeho cely pusobeni v cele IWC od 2002 do 2016. Kdyz mrknu do katalogu nekdy z 2009, tak se mi moc libi skoro vsechny. Z teto doby je i ten prekrasnej Topkanuv regulator. Zvrhlo se to(pro me subjektivne) cca kolem roku 2013-2014(trojdatum u pilotek, kolotoc styl Ingy, atd.)

 

Ty nove predstaveny B Navitimer 8 jsou taky tragedie...

Vidim to uplne stejne. Do puntiku souhlasim. Jeste bych dodal, ze z meho pohledu IWC totalne ztratilo identitu a Breitling je fofrem nasleduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, někteří to prostě nepotřebují a někdo to zkusí. V IWC jsem hned viděl číňana, jednoduchý design přesně tak jak se to líbí, odkaz na minulost je blbost a kamufláž :-) Teď Breitling, proto jsem ředitele nazval pro čínským. Nic proti tomu nemám, je to obchod, akorát prostě ten design se mi nelíbí... Hrozně se těším, s čím přijde IWC příští rok. Myslím, že když dostal kopanec v Iwc, tak to úplně podle jejich představ nedopadlo....

post-364-0-76589700-1531068790_thumb.jpg

post-364-0-74012400-1531068803_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle dostupnych informaci je jejich rocni produkce cca 75tis. ks, to prece museji prodat s prstem v nose i bez cinskyho trhu :-) Samozrejme je to otazka strategie, co chteji byt a jaka je jejich cilovka, ale stejne je to porad moje asi nejoblibenejsi znacka. Kazdej brand ma nekdy blby obdobi(cest povedenym vyjimkam i v teto periode), tak doufejme, ze to bude mit zase vzestupnou tendenci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...