Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Hlásím se k místní letce. Trvalo to dlouho, ale kdo si počká ten se dočká.

Když jsem přišel na chronomag, mým hodinkovým svatým grálem byly IWC Big Pilot. Pak se naskytla příležitost a pořídil jsem své první pilotky Archimede Pilot XLH. Postupem času mi došlo, že pilotky nejsou jen o velikosti a můj zájem začal směřovat k řadě IWC Mark. A jak jsem si o nich četl, vyřadil jsem nejprve trojdatum, pak modely s chybějící 6 a 9. A nakonec jsem nutně potřeboval useknutou hodinovou ručku.

XII se špatně shání a měl bych asi pocitový problém s velikostí. Pak se objevily XVIII tribute to Mark XI, které všechno splňovaly, ale to už jsem věděl, že potřebuju XV, které jsou sice menší, ale připadají mi víc vyvážené a hlavně se mi víc líbí použitý font číslic.

A tak jsem se dočkal. Mám radost.

 

post-32939-0-23328600-1539511105_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je paráda, gratulace. To jsou od Andyho? A NATO máš 19mm? Jinak já mám konečně ve výrobě řemen od Rasti, tak se docela teším.

Děkuju.

Ano, jsou od Andyho. Ty jsi v tomto rozhodnutí sehrál před rokem docela významnou roli :-)

Nato je 19 mm, měl jsem ho pro limitku Ingen ND, kterou už nemám, takže zůstal bez využití. Ale už mám dva řemeny na cestě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju.

Ano, jsou od Andyho. Ty jsi v tomto rozhodnutí sehrál před rokem docela významnou roli :-)

Nato je 19 mm, měl jsem ho pro limitku Ingen ND, kterou už nemám, takže zůstal bez využití. Ale už mám dva řemeny na cestě.

Jj, to jsem ani nevěděl, že bylo nějaký NATO pro noudejty, Po pravdě taky přemýšlím je pustit, ale zase jsou to poslední Primky, tak nevím. Na ty řemeny jsem zvědavej, jen dej pozor na extra malej prostor mezi stěžejkama a hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada ty XV.

Ja na tahu a je to fakt supr.

attachicon.gif65733162-A315-4ED0-AE72-C062100EFFFB.jpeg

Díky. Jo, ten tah je opravdu parádní. 

 

Jj, to jsem ani nevěděl, že bylo nějaký NATO pro noudejty, Po pravdě taky přemýšlím je pustit, ale zase jsou to poslední Primky, tak nevím. Na ty řemeny jsem zvědavej, jen dej pozor na extra malej prostor mezi stěžejkama a hodinkama.

To nato nebylo přímo pro ND, to jsem objednával až v USA, protože jsem tehdy jiné 19 mm nesehnal. 

S těmi řemeny o tom problému vím, ale ono se to těžko odhaduje z fotky. Jsem to risknul. Když to neklapne, budou se hodit na igeny. 

Ale věřím, že aspoň jeden jim bude sedět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na ten upgrade neměl koule. Ale je to supr. Jsou to hodinky mnoha tváří.

Jsem až teď zaznamenal výměnu, to jsem nečekal, jestli se dobře pamatuju, tak ty IWC byly od ženy čili definitivní ne? Nic mi do toho neni, jen upřímné překvapení, že jedna z jistot fóra je zas v čudu :) Gratuluju k PO, v tom případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím se k místní letce. Trvalo to dlouho, ale kdo si počká ten se dočká.

Když jsem přišel na chronomag, mým hodinkovým svatým grálem byly IWC Big Pilot. Pak se naskytla příležitost a pořídil jsem své první pilotky Archimede Pilot XLH. Postupem času mi došlo, že pilotky nejsou jen o velikosti a můj zájem začal směřovat k řadě IWC Mark. A jak jsem si o nich četl, vyřadil jsem nejprve trojdatum, pak modely s chybějící 6 a 9. A nakonec jsem nutně potřeboval useknutou hodinovou ručku.

XII se špatně shání a měl bych asi pocitový problém s velikostí. Pak se objevily XVIII tribute to Mark XI, které všechno splňovaly, ale to už jsem věděl, že potřebuju XV, které jsou sice menší, ale připadají mi víc vyvážené a hlavně se mi víc líbí použitý font číslic.

A tak jsem se dočkal. Mám radost.

 

attachicon.gifMXV_IMG_0529.jpg

 

 

Skvela volba! Uzivej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna podzimní. Možná jsem divnej, ale nedokážu si představit, že bych nosil pilotky na tahu. :)

 

b692b680e87bd376e3f99fdbc9bf57ba.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super fotka.

Jestli jsi byl na SEW a měl jsi je tam, škoda, že jsme si nedomluvili sraz. Měl jsem tam XV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...