Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Ne všechny moderní IWC jsou kolotoče :-)

attachicon.gifIng.jpg

Jsou parádní. No, ale když na ně tak koukám, tak jsem fakt zvědav, kam ten novej inhouse nacpou. Kurňa, když už mám něco, co se v pohodě vejde do 39mm pouzdra, tak to náležitě využiju. Jinak já na ruce Marky, ale focení mě prostě nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to bude zajímavý. Ty nový pilotky jsou o 0,8, resp. 0,6 v případě bronzovek tlustší (tvoje Ingy 10mm vs Spitfire 10,8/10,6mm). Nicméně do starýho pouzdra to cpát nebudou a pokud by chtěli udělat Ingy ala Genta ve 40mm provedení, tak si s tím jistě poradí, Ostatně 3228 měly o 3,5mm víc, než ty tvoje...

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, asi by je trošku přifoukli :-) 3227/3228 jsou hrozný kladiva...

Taky jsem zvědavej, do čeho všeho ty nový strojky nacpou(vzhledem k vývojovým nákladům asi všude, aby se to zaplatilo), ale upřímně, když na ty mý 3239 vždycky koukám, tak je mi ten strojek tak nějak jedno...ke všemu jdou superpřesně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, asi by je trošku přifoukli :-) 3227/3228 jsou hrozný kladiva...

Taky jsem zvědavej, do čeho všeho ty nový strojky nacpou(vzhledem k vývojovým nákladům asi všude, aby se to zaplatilo), ale upřímně, když na ty mý 3239 vždycky koukám, tak je mi ten strojek tak nějak jedno...ke všemu jdou superpřesně...

Jj, stejně tak i moje patnáctky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...