Přejít na obsah

Sraz Písek (jihočeský)


Maxel

Doporučené příspěvky

Byl by zájem o menší sraz chrono-nadšenců z Písku a okolí? Příští víkend, pátek 3.6. nebo sobota 4.6.

Zatím sonduji jen předběžně, pokud se nás pár najde, domluvíme se místě, přesném čase, a tak podobně.

 

K ukazování toho sice zatím příliš nemám, ale moc rád se nechám inspirovat a (nejen) o hodinkách podebatuji. Doma, v práci, atd... není s kým :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Samozřejmě byl myšlen červenec, tedy víkend 3.-4.7. :) Psal jsem to v polo-spánku, tak omluvte překlep.

(díky Sedlinovi za upozornění)

 

Uzavírka závazných přihlášek řekněme do 1.7.(včetně), aby byl případně čas zamluvit nějakou fajnovou knajpu.

Zároveň prosím vždy pište, zda se hodí spíše pátek nebo sobota anebo je vám to buřtík - za mě ten buřtík, můžu oba dny.

 

Prozatím rozjedu draft seznamu účastníků:

Maxel (100%)

kdojinej (50/50)

JaRooN (checkuje)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, takže zatim to vypadá následovně:

Maxel (100%)
JaRooN (100%)

kdojinej (50/50)

Honza.manta (50/50)

 

Pojďme to tedy cílit na sobotu 4.7., ať se nás sejde co nejvíce :)

 

Už mě napadlo i místo - u Věže je taková menší hospůdka pod cukrárnou U Langera - LUXOR. Z vlastní opakovaně pozitivní zkušenosti - dobré pivo (Plznička), příjemná obsluha, obstojná kuchyně za rozumný peníz a hlavně tam bývá poměrně klid, na chrono-debatu jak dělané. Zároveň je to kuřácké doupě, pokud by chtěl někdo labužit třeba s doutníkem, cigárkem, apod.

 

Případně pokud máte vlastní tip, sem s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ kdojinej + Honza.manta,

kluci mohli byste prosím upřesnit Vaši (ne)účast na případném srazu? Resp. pokud jste schopni účast potvrdit anebo to zůstane fifty-fifty?

 

Ptám se proto, že nikdo další se prozatím nepřihlásil a tak abych věděl, zda má vůbec cenu něco organizovat.

Tedy takhle, velmi rád sednu jen s JaRooN a pokecáme, jen abych věděl kolik nás bude :)

 

Díky!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vladacr: Nováčkem určitě nepohrdnem, ostatně já jsem tu taky dost nový :)

 

Otázka zůstává, kolik nás reálně bude a zda se mimo-píseckým vyplatí dojet na spíše komorní sraz.

Já můžu, JaRooN taky, kdojinej by asi taky dorazil (?) a vladacr taky. To znamená potenciálně 4 hodinkáři. Má to cenu (reálná otázka)?

Já v Písku budu, pro mě je to hračka, ale jde hlavně o vás mimo Písek, zda se vám chce vážit cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám nemám co ukazovat, jedny Citizeny a jedny Primky, toť vše, co momentálně vlastním. Ale anžto a jelikož zrovna vybírám hodinky, nejraději potápky, v hladině 15-30 tisíc, přijedu těch 2x 50 km velmi rád, pokud by byla příležitost si něco z téhle kategorie prohlédnout na živo. Nezastírám, že to je můj hlavní motiv, takže za mě asi tak. Podobné mikrosetkání jsme před poměrně nedávnem realizovali v Budějcích se členy forum.britva.cz a nebylo to špatné. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dobře, tak tedy zkusme ještě jeden pokus.

Rozsekne to kdojinej, jestli potvrdí účast - když budem alespoň 4, dal bych tomu šanci.

 

Honza.manta zůstává fifty-fifty a buď dorazí nebo ne, jak mu to klapne.

 

Maxel (100%)
JaRooN (100%)

vladacr (100%)

kdojinej (ověřuje)

Honza.manta (50/50)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...