Přejít na obsah

Miciho fotovlákno


Micey

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 425
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vojto ja chvalim cokoli, za co jsem zrovna utratil prachy:) Jo jsou macaty.. ovsem fakt me nenapada, za co lepciho je vymenit, s inhousem za solidni prachy. Mozna Trilogy Seamastery a prichazim na chut i tem novejm Railmasterum..

Ty railmastery se mi líbí moc, poslední dobou dost pokukuju po nových modelech Tudor. Do těch 58 asi půjdu, ale prvně je nechám koupit někoho jiného ať si těch 20% prodělá on. Tobě by mohli jít i ty GMT, já je mám širší jak ruku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

GMT Tudory jsou Vojto dobry, ale takovy nejaky placaty:)

Ja tahnu svou karku dal.. a dlouho jsem nebyl z hodinek takovej jako namekko. Je to nejaky cely takovy dobry.. na natu skoro tooly, na aligatorovi frajersky oblekovky, nikde nic neprecuhuje.. k dokonalosti by mohly bejt o fous mensi. A trojdatum vypada na obrazku blbe, nazivo.. meh.

post-6006-0-44877400-1537378762_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Poslední upadte z blázince, kterak jsem si koupil vysněný milgy, abych zjistil, že nejlepší hodinky mám už doma. No, moc se holky neohřejou, ikdyž sou supr.

 Nejnovější plán je ten, že koupim nový fliegerchrona na kůži, nechám si tah, ty moje stávající prodám a budu mít definitivky, protože prodat je nebudu, s nějakou ještě rozumnou ztrátou, moci:)

 Akorát je otázka, jestli zase černý (nuda, ale univerzální a pěkný), nebo ty modrý maloprincovky, který jsou krásný, ale tak nějak moc. Se bojim, že by se ta modrá okoukala. A blbý je, že ani v Carollinu ani u Dušáka je nemaj, páč se prej vždy hned prodaj.

 post-6006-0-86572000-1542290029_thumb.jpg

 post-6006-0-98007500-1542290054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale verim, od doby co jdu mimo proud - rolex, breitling, omega, tak si to sice na jednu stranu uzivam, ale na druhou stranu chronomag a lidi tady asi jeste nejsou pripraveny na to koupit si hodinky, u kterych nejde na korunu presne predikovat rychlost a cenu prodeje. Jak uz kdysi psal sibir, cena ktera tu jednou byla se stava nejvyssi moznou a uz i tech 110k byla imbecilita = nema to smysl, maximalne to resit nekde venku, protoze na ch24 realne putuji do sveta okolo 120-135k. Takze i kdybych nechtel tak mi zustanou, nicmene porad plati, ze cokoliv dalsiho do 200k koupim tak to bude krok zpatky = neni kam se hnat :D ja to mel vymysleny jakoze Cartiery pudou do sveta, koupim apple watche, ktery mi navic budou umet otevrit auto a ty prachy dam uplne jinam, ale vlastne to stejne asi nepotrebuju tak proc si delat vrasky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...