Přejít na obsah

Poraďte s výběrem pilotek


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Andy ty Sinn maji neco do sebe, parada!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panáček má zbrusu nový Sinny a ještě k tomu potřebuje extra pilotky? :)

Tipuju to na klasické B-Uhr nebo Alpinu.

:lol2:  Panackovi ruplo v bedne a ty extra pilotky fakt potrebuje... Co ti mam vypravet, s jidlem roste chut. Tajne doufam, ze se Sinn a s tema pilotkama budu mit chvilku chronoklid...

 

 

Andy ty Sinn maji neco do sebe, parada!

Jsou skvele. Doufam, ze se ted o vikend fakt konecne dostanu k tomu je poradne nafotit a hodit nejaky komentar do sveho vlakna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jsou skvele. Doufam, ze se ted o vikend fakt konecne dostanu k tomu je poradne nafotit a hodit nejaky komentar do sveho vlakna...

Budu se tesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, pokud bys chtel neco nepatrne originalnejsiho, tak co treba Schaumburg Ab&Auf Flieger? Jsounsice nepatrne nad tvuj limit, ale vypadaji povedene. Mel jsem je v ruce a rozhodne to je zajimavy kousek. Strojek je to Unitas, takze rucni natah s uzasnym tikotem a nadhernym zdobenim.

ffffd0dde7940ceeb6145855fa8f09eb.jpgfcf0b142d0002f0aa8740b51c8360771.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k Sinn, jsou moc povedený. A přidám ještě tip na pilotky co se mi dlouhodobě strašně líbí. Velikost 40 nebo 44mm, mají svoji úpravu/nástavbu na strojku (woodpecker neck), cena myslím kolem 1000usd.

Tyhle jsou moc pekne, prijde mi to takova kombinace mezi klasickym B-Uhr a tou Alpinou.

 

 

Andy, pokud bys chtel neco nepatrne originalnejsiho, tak co treba Schaumburg Ab&Auf Flieger? Jsounsice nepatrne nad tvuj limit, ale vypadaji povedene. Mel jsem je v ruce a rozhodne to je zajimavy kousek. Strojek je to Unitas, takze rucni natah s uzasnym tikotem a nadhernym zdobenim.

Tyhle rozhodne taky pusobi zajimave! Jen si nejsem uplne jistej temi subcifry, kdyz to neni v ramci chronografu, to bych mozna radsi cisty cifernik...

 

Kluci, diky moc za navrhy a dalsi postrehy! To je presne to, co jsem od tohoto vlakna ocekaval. Doufam, ze to rozsiri obzory nejen me, ale i budoucim nerozhodnym "pilotum".

 

Ja jsem jeste mrkal na neco takoveho od Hamiltonu:

 

Existuji v ruznych provedenich, libila se mi varianta s bilymi subciferniky.

http://www.jomashop.com/hamilton-khaki-mens-watch-h60416533.html

 

A nebo neco takoveho: http://www.jomashop.com/hamilton-watch-h76416755.html

 

No proste placam se v tom, jestli spis nemecky styl, nebo anglicky. Libi se mi oba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochybne skvela volba!

 

Jen takova hypoteticka otazka do plena: Kdybych vzal B-Uhr, typovou radu A, tj. cisty cifernik at uz s logem nebo bez. Je tam velky rozdil v tech provedenich, zpracovani a vnimani tech hodinek jako takovych? Napriklad Archimede vs. Stowa vs. Laco vs. Steinhart vs. napriklad low cost Tisell, co se tu nedavno prodavaly? http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/87481-pilotky-tisell-automat-safír/?p=1500000

 

Ted nechci, aby to vypadalo, ze chci nekde nejak usetrit. Jen me zajimalo, kdyz pominu historii znacky a cenu, tak vetsina z vyse jmenovanych stejne jede na ETA 2824 (Tisell ma Seagull, coz nemusi byt defaultne uplne spatne...). Zajimaji me proste realne rozdily v tech hodinkach. Jsou ty levnejsi z nejakeho horsiho kovu? Proc je treba Steinhart kolem 500USD, Archimede 700USD, Laco 900USD a Stowa nekde kolem 1100USD? Je ten priplatek jen ve znacce? Pro me je treba Archimede dost sympaticka znacka, takze si klidne odpustim priplatek za Laco a Stowu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Stowa je bezesporu skvela, co me trosku mrzi je tvar korunky, libi se mi na pilotkach vic korunka ve tvaru diamantu. To vroubkovani korunky je ovsem moc pekne. Archimede ma tvar diamantu, ale to vroubkovani na korunce nema tak pekne jako Stowa. Jsou to jen takove detaily, nad kteryma polemizuju... Laco ma fajn korunku a jak tak koukam na detaily, tak to pouzdro je jine od Stowy a Archimede. Nejsem si jist, jestli se mi to uplne libi a jak to sedi na ruce... Jak vidno, kazdy kousek ma neco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Longines jsem si zkousel v lete u Hanaka v Brne na ruce a neprislo mi to uplne ono. Pak jsem mel zase chvilku B-uhr obdobi, potom potapkove a pak jsem se vratil zpet k pilotkam. Brousil sem a tam a vratil se v tomhle vlakne zase na zacatek. Koukal na ty Eterny a celkem se mi zalibily. Zaprve z toho duvodu, ze to neni az tak proflakla znacka (troufam si tvrdit, ze nechronomagor ji ani nezna). Ted odkaz se mi taky libil, i kdyz se ukazuje, ze Eterny na rukac CS pilotu byly nejspis az po valce. Nakonec jsem na Chrono24 narazil na Eterny za dobrou cenu, tak jsem se do toho hecl.

Zatim se poznavame a jsem z nich celkem nadseny. Priznam se ale, ze B-Uhr cervicek v zadu porad hloda, no peklo, co budu vypravet. :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode. V podstate tohle vlakno muze pokracovat. Treba se najdou jeste zajimave kousky a muze to slouzit jako doporuceni dalsim chronomagorum. Nebo, kdyz doslo ke koupi, mam to tu zamknout? Jaka je best practice?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...