Přejít na obsah

AndyAaron


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Od Ondry jsem žádné hodinky nekupoval. On je kupoval pro mě. Ve Státech jsme našli Bambina od Orientu a později i pilotky od stejné značky v provedení, které u nás nebylo dostupné, a navíc za skvělou cenu. Ondra je koupil, přes kamarády zařídil dopravu do Čech a následně i finální doručení.
Ondra nic neprodával, obětoval tomu svůj čas, nic z toho neměl, prostě jen udělal začínajícímu chronomagorovi velkou radost.
Skvělý přístup, každodenní info o stavu objednávky, prostě paráda.

Ještě jednou mu za to děkuji a velmi si vážím jeho ochoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ondřeji, moc Ti děkuji za nezištnou pomoc, kterou jsi mi poskytl v souvislosti s náročnou logistickou operací nehodinkového charakteru. Tvá ochota je bezbřehá a já Ti od srdce přeji, abys v životě potkával lidi, jako jsi ty sám. Ondra je frajer. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Další super člen, ochotu nějak pomoci tady hodně cením a u Ondry můžu rovnou dvakrát. Zprostředkoval mi nákup hodinek v USA a rovnou celý nákup i zastřešil, aniž by po mě něco chtěl předem, následně i pořešil přepravu mě až pod nos a to vše jen tak, aniž bychom se nějak více znali, to se jen tak nestává a vážím si toho. Ještě jednou díky a máš to u mě!

Co víc můžu říct, prostě všechno na jedničku a jakýkoliv obchod s Ondrou můžu jen a jen doporučit, rozhodně je to člen, na kterého je spoleh, je férový, maximálně vstřícný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...