Přejít na obsah

Breguet Type XXI 3813 Platinum Chrono


Snow

Doporučené příspěvky

Breguet Type XXI 3813 Platinum Chronograph - Only Watch 2015

 

14909217713_324724aca7_b.jpg

President & CEO Marc A. Hayek

 

20272554510_7163d3d6ac_h.jpg

 

 

20466921431_a8ef80864e_h.jpg

 

zdroj - http://watchesseven.blogspot.cz/2015/08/breguet-type-xxi-3813-platinum.html

Upraveno uživatelem Thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velkoparadnicky kukacky ...ovsem co jineho cekat od páně bregueta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

btw. s tim jednim subcifernickem se pekelne vyradili. snad poprve co vidim horizontalni gravirovani kombinovany s kruznicema dohromady v jednom subcifru....

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zatracene. Ted jsem nahodou zjistil, ze delaji i steel a titan verze XXI a uz tady na to 3 hodiny koukam. 3810TI verze ma plasticky lesteny hodinovy indexy a to vubec neni osklivy!

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Krásné hodinky. Měl jsem je v oceli na ruce, seděly perfektně, zafungovala ale zase moje obsese vůči vysokým hodinkám (ovšem na chrono jsou vysoké zcela standardn?, není důvod k obavám :) )

 

Asi jediné, co bych jim vytknul, je povrchová úprava lunety. Menší předchozí XX model ji měl lešt?nou, takže se celé hodinky blýskaly jako psí kulky a byly magnetem na vlásečnice. Tady má luneta kruhový brus, což - alespoň podle mě - vypadá mnohem lépe, jenže na něm jsou škrábánce také hodně vidět (většina škrábánců na lunet? bývá totiž radiální, míří od okraje hodinek k jejich středu, takže jde víceméně kolmo na směr brusu). Ale zase obnova kruhového brusu je u ocelové verze poměrně snadná, takže to není žádný nepřekonatelný problém.

 

U toho 24h subcifru na trojce je moc pěkně vymyšleno znázornění dne a noci... jak píše Kid výše, kombinace protínajících se kruhových a lineárních gilošových prvků na jednom subcifru není úplně obvyklá.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...