Přejít na obsah

BALL Engineer Hydrocarbon Arctic Ch.met


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

BALL - Engineer Hydrocarbon  Arctic Chronometer + video

 

Americká značka Ball představuje svůj nový model hodinek Engineer Hydrocarbon  Arctic Chronometer z řady Engineer Hydrocarbon, vycházející v limitované edici 1000 kusů a věnovaný vzpomínce na horolezce Edwarda Whympera a Jeana A. Carrela, kteří roku 1865 zdolali vrchol Matterhornu...  http://www.freshmagazine.eu/ball-watch-predstavuje-novu-limitku-na-pocest-zdolania-jedneho-z-najkrajsich-vrcholov-alp/

 

post-17935-0-07425900-1439541882_thumb.jpg

 

post-17935-0-60097400-1439541881_thumb.jpg

 

post-17935-0-60827500-1439541920_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Jedna technicka... proc jsou 2 diry na nozkach nevite nekdo ?

jediné co mě napadá ... někdy mívají tah a řemen rozdílné stěžejky, nebo možnost lepšího usazení na zápěstí a v případě použití nato by mě zajímalo, jestli tam můžu narvat všechny 4, několikanásobně pojištěná jistota :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt pekny jsou. Ale fakt zadna lace, vzhledem k tomu natu..

Jinak vypadaj, ze ten remen maj na vsech ctyrech.

Podle me je to jenom takova machrovinka, vypada to sice na origo tahu ci gume dobre, ale kdyz je chce clovek dat na neco jinyho, musi prekousnout, ze tam ma diru. Anebo to nato, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné co mě napadá ... někdy mívají tah a řemen rozdílné stěžejky, nebo možnost lepšího usazení na zápěstí a v případě použití nato by mě zajímalo, jestli tam můžu narvat všechny 4, několikanásobně pojištěná jistota :)

 

je to standardna ficuria tohto modelu. je to redundantne, sichr, zelezna istota = pouziju sa 4 naraz..

 

a nadherne hodinky, samozrejme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...