Přejít na obsah

Ulysse Nardin Hourstriker Erotica Jarret


People

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Každému, co jeho jest.

 

ano suhlas... ale rad by som videl kokkota co si to kupi

 

Prostě už můžeš mít vše, tak proč ne dokonale zpracovanou blbůstku, co nezapadne v davu...

Navíc strojovna tohoto repeateru je úchvatná, měl jsem v ruce jinou edici se zvonkem a kladívkem a naprosto boží a do detailu vyrobené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mn? se to líbí, jako všechny automatony s erotickou tématikou, ale osobně bych dal přednost diskrétn?jšímu provedení, tak jak to dělá třeba Andersen. Obecně se mi vůbec víc líbí Andersen (jeho erotika evokuje třicátá až šedesátá léta) než Nardin (jeho výjevy jsou obvykle spíše antické nebo alespoň provedené v ant.stylu, to už pro mne postrádá roztomilost, je to moc studené a sošné...).

 

Jinak - ještě než se do mě pustí ti, kteří tyhle (a jim podobné) hodinky považují za hnus, přiznávám, že pro mne je to stejně zajímavé téma jako třeba sekáči obilí, tančící dívka nebo párek sýkorek pečující o vejce ala Droz..

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vkusně zpracovaný romatický motiv s nádechem italské renesanční estetiky, sofistikovaně vyvedený na 3D pozadí "Escher", ve kterém obývák s ložnicí podplouvá jeden z benátských mostů.

Setkání s těmito hodinkami okamžitě uvědomí okolí o vysokém vkusu a hlavním spektru zájmů majitele zápěstí zatímco majitel tohoto kusu sám získává praktické upozorňování o nadcházející pravidelné mrdanici.

Hodinky jsou vhodné i pro učitele a církevní činitele, protože podle zákona o politické korektnosti nezobrazují bradavky.

 

Limitovaná edice 28ks MSRP 99,000? vysoce ceněná a zhodnocená poptávkou v prodeji dnes od cca 50,000? na Chrono24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...