Přejít na obsah

Timex Indiglo


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja mam tyhle uz asi ctrnact let. Byly to prvni hodinky, co jsem si sam koupil. Na to, ze maji indiglo, tak jsem menil baterku zatim jen dvakrat. Ted, kdyz si posvitim, tak se vterinovka zastavi, takze asi me ceka treti vymena baterky. Ale jinak jdou skvele. Odchylku mam zhruba merenou na -25s za interval zmeny casu letni vs zimni.

34022c35950ed458539c2f8d97581704.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, ty ctyri roky jsou celkem realny. V tech mych je tusim stejna baterka. Ted nechci kecat, ale ta prvni mi vydrzela neskutecne dlouho. Snad nejakych pet let. Po vymenach uz to bylo neco pres tri roky...

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

proč škoda, já měl dojem, že už k tomu nemá cenu víc psát... všechno bylo řečeno.

Zbytek si musí každý osahat a projít sám. Tyhle používám na nejhrubší činnosti, jsou čitelné a odřené, takže ani v dílně ani v garáži mi to nečiní žádné vrásky. Ty druhé beru do terénu, víc k tomu nemám, snad jen že ta pouzdra jsou bída, kdyby to byla nerez ocel bylo by to o něčem jiném ale to už by nebyl ten levný Timex pro každého.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi,že se tady moc laciný pracovní hodinky neřeší. Proto jsem napsal, ze je to škoda. Na druhou stranu s tebou souhlasím. Co psát o jednoduchých hodinkach za 1500,- Každopádně me Scouty zaujali a jdu do nich. A navíc si myslím ze dělají i pouzdra z oceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda,  neřeší protože je dost jiných levných značek, že tohle vlastně ani moc neláká. Nakonec vlastně se to ve skutečnosti je  to montovaný na Filipínách nebo v Číně. Mě to zaujalo spíše kvůli nutnosti, že jsem to dostal a zdálo se mi to nositelné, když se to rozchodí. Není to žádný zázrak, ale právě že pracovně to uspokojuje a to indiglo beru jako bonus. To je vlastně také důvod proč jsem je nechal dát dohromady.

S výrobky s Asie nemám problém, švagr byl kdysi léta v Barmě a létal přes Singapur, takže japonské i jiné výrobky jsou pro mě přijatelné. Tady v případě Timexu to platí přesně tak, beru to jako procesory v komputerech, na nichž kdysi bylo vždy jen Made in U.S.A. a dnes je to produkce Malay, China, Philippinnes, Korea atd. Tohle mi s hodinkami souzní, přesto ale pro mě je Seiko nad celou asijskou produkcí stejně tak vysoko jako švýcaři v západním hodinkovém světě.

 

Do těch scoutů běž, to je dobrá volba, ať ti slouží. Já s tím co mám zatím vystačím.

:notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před lety jsem si odvykl na neustálé nošení hodinek. Pak bylo období euforie z koupě nových, ale po 2 letech mi začali vadit. Dneska si hledám novou cestu a chci začít při zemi. A Timex se mi zamlouvám, samozřejmě vybral bych (a rád) i ve Wenger, traser,Luminox. Ale nevím jak to se mnou a hodinkami dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě milé překvapení, vzhledem k tvé kolekci bych čekal ze Timex moc neprovětráš. Chyba lávky....

A navíc koukám na to šikovné víčko na kelímek kávy, snad do k nám brzy dorazí

Upraveno uživatelem michal.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona to je takova siesta u prace. Pri obede taky vetsinou drobime do klavesnice. Obedova kultura je tu dost odlisna od CR.

Ja mam ty Timexy rad. Preci jen to byly me prvni, co jsem si sam koupil. Mam je uz vetsinou jen na manualni praci nebo nejake horsi zachazeni. Ale obcas je vezmu i do kanclu. Nejhur je na tom spona tahu a dnes jsem zkoumal i sklicko a je teda taky solidne jete. Je to az prekvapive, protoze je zapustene, tak bych cekal, ze toho hodne schyta luneta. Celkove ale hodinky furt vypadaji ok. Akorat asi dochazi baterka, protoze pri zapnuti indigla se zastavi sekundovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...