Přejít na obsah

Laco Flieger Trier


Cyril

Doporučené příspěvky

Při mé poslední návštěvě pražského Chronoshopu jsem nevydržel, a musel si domů odvézt alespoň malou chronoupomínku. Volba padla na tyhle fešácký pilotky. Jsou na baterku, mají datum, chronograf, velmi slušnou lumi a masívní kožený řemen s nepostradatelnými cvoky. Stojí pár korun a hlavně nejsou veliké, což je vlastnost, kterou v poslední době dost preferuji. V pohodě je nasoukám pod bundu/rukavici při jízdě na motorce, nebo při letu na motorovém paraglidingu. Kdo hledá levnou variantu pilotek s bohatou firemní tradicí, mohl by ho tento "Einsteigermodel" nakopnout tím správným směrem.

Přikládám pár fotek z mobilu. Lepší nebudou. :lamo: .       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to Reklamní sdělení ještě trochu doplním.  :lol2:

Mám i dvoje chrona se 7750 a tyhle Laco jsou ve srovnání s nimi fakt příjemně ploché. Jedna z mála výhod baterkáčů. Jinak to s vyšší ligou samozřejmě nelze moc porovnávat. Je to jiná "cenová skupina". Myslím si ale, že alespoň jedny takový nenáročný hodinky mít doma, nemůže být na škodu. Ps. Přidávám ještě fotky dýnka.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi příjemné hodinky. Škoda, že Laco nemá v širším spektru proti Emporio Armani, Diesel, De Tomasosado, Fossil apod. šanci. Když vidím kolik je běžnej spotřebitel schopnej vyhodit za tyto sračky, tak se mi chce blít. Když to vezmu, tak tohle jsou pro nechronomagora, klidně hodinky na celej život. Značka, historie i ta kvalita tam určitě bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít safír a 100 WR tak je mám doma, to jsou mý minimální požadavky na jakýkoliv hodinky. Ale pak by zas nestály šestku, což je na nich nejvíc sexy. Na motorku, na zahradu, na střelnici by byly fajnový. Za tímhle účelem mám teď ručičková Géčka, ale prostě se mi moc neto, no nelíbí ... vůbec žádná Géčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...