Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro Badalucio:

Nemoh jsem se rozhodnout, který Sejka se mi líbí víc a který mi budoiu víc sedět.

Tak jsem si koupil troje a ty který mě nebudou bavit, tak později prodám.

Co jsem si zatím všiml, tak bohužel toho, že jak je černá Chronomag limitka hezky vytuněná, tak mi připadnou ty ostatní hodinky takový jakoby hrozně obyčejný.

tak dokonce zvažuju, že poptám v Pražském hodinářství u těch modrých Sumo nějaký tuning - sklíčko, ručky, ciferník...

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Badalucio:

Nemoh jsem se rozhodnout, který Sejka se mi líbí víc a který mi budoiu víc sedět.

Tak jsem si koupil troje a ty který mě nebudou bavit, tak později prodám.

Co jsem si zatím všiml, tak bohužel toho, že jak je černá Chronomag limitka hezky vytuněná, tak mi připadnou ty ostatní hodinky takový jakoby hrozně obyčejný.

tak dokonce zvažuju, že poptám v Pražském hodinářství u těch modrých Sumo nějaký tuning - sklíčko, ručky, ciferník...

Joe

Je pravda že ty černý LE jsou dost vytuněný. Každej se na ně dívá :-) To vypouklé safírové sklíčko je bomba. A kluci v pražském hodinářství ty hodinky i perfektně seštelovali, dělají mi +-1,5s za den, což je paráda

 

Odesláno z mého COL-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Strašně jsem váhal, jestli pustit svoje stávající STO a nahradit je novejma, pač oboje jsou krásný. Nakonec rozseknuto, starý do prodejního vlákna, nový dnes zakoupeny v Helvetii. Pač mám narozky, chtěl jsem nevystavenej kousek, řikám to klukovi v Koscomu, načež mě dostal větou: "Fakt? Všechno nej, já mam dnes taky narozeniny, 9.7. mínus dekáda a něco od mě"... :eek:  :lol2: A přestože byl příjemnej, chtěl jsem mu udělat prodej a nabídl by i lepší cenu, popravdě jsem přiznal, že chci zabalenej kus, a hlavně vybrat z vícero (znáte želvy) a zamířil jsem do Helvetie, kde jsem je vzal... Fotka není moje, ale věrně ilustruje barvy. 

post-13579-0-54229700-1562673411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně jsem váhal, jestli pustit svoje stávající STO a nahradit je novejma, pač oboje jsou krásný. Nakonec rozseknuto, starý do prodejního vlákna, nový dnes zakoupeny v Helvetii. Pač mám narozky, chtěl jsem nevystavenej kousek, řikám to klukovi v Koscomu, načež mě dostal větou: "Fakt? Všechno nej, já mam dnes taky narozeniny, 9.7. mínus dekáda a něco od mě"... :eek:  :lol2: A přestože byl příjemnej, chtěl jsem mu udělat prodej a nabídl by i lepší cenu, popravdě jsem přiznal, že chci zabalenej kus, a hlavně vybrat z vícero (znáte želvy) a zamířil jsem do Helvetie, kde jsem je vzal... Fotka není moje, ale věrně ilustruje barvy. 

 

Tak tahle žraločí edice je opravdu parádní. IMHO možná zatím nejlepší želví verze?

 

Vidím dobře, že má luneta reliéf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tahle žraločí edice je opravdu parádní. IMHO možná zatím nejlepší želví verze?

 

Vidím dobře, že má luneta reliéf?

 

Vidíš, je parádní. A co však nevidíš, je její i na dotyk lepší zpracování, lumibod líp udělanej, atd., jako celek působí jako mnohem hezčí a dotaženější hodinka. Stávající STO pouštim se slzou v oceánu, ale nový STO jsou zkrátka povedenější. Dnes navíc v PH nasazen hardlex s AR (dám pak foto) a možná ještě přijde přesto nová luneta, uvidíme. PH každopádně klobouk dolů, musim jim dát ještě pozitivní referenci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, je parádní. A co však nevidíš, je její i na dotyk lepší zpracování, lumibod líp udělanej, atd., jako celek působí jako mnohem hezčí a dotaženější hodinka. Stávající STO pouštim se slzou v oceánu, ale nový STO jsou zkrátka povedenější. Dnes navíc v PH nasazen hardlex s AR (dám pak foto) a možná ještě přijde přesto nová luneta, uvidíme. PH každopádně klobouk dolů, musim jim dát ještě pozitivní referenci. 

 

A přitom se prodávají za míň, než třeba Blue Lagoon limitka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přitom se prodávají za míň, než třeba Blue Lagoon limitka. :)

 

Jj, ta letí strašně, na CH24 už jsou přes tisíc dolců, nesmysl. 

Za BL bych je vyměnil obratem asi bez dlouhýho váhání, ale protože barva, nikoliv limitka. Jinak na tohle doporučuju Asii, když jsem svoje STO kupoval vloni v říjnu v Jakartě, chlápek v obchodě mi říkal, že BL vyprodali něco jako před týdnem: dlouho poté, co byly rozebrány v Evropě... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak moc nechapu, ktera limitka ma smysl a ktera ne. Hlavne se s tim ted u seika roztrhl pytel, hlavne zelvy a samuraje. Treba Save the Oceans mi prijde hezci nez Blue Lagoon, ale cenove je to opacne. Nebo Padi limitka je ted u Samuraju v akci (spis vyprodeji) pod 10kkc, pritom je to lepsi nez obyc. "pepsi" i bezne non-LE verze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...