Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Což o to, když máš trochu načteno, co Seiko používá na SRPy, tak je ti i z těch nekvalitních obrázků jasné, že tah bude klasický MOSX-Z-I. Velikost jsme si odvodili a to, že je zařadili mezi řadu SRP, jasně hlásá do světa, že se jedná o hodinky na úrovni pětek. Takže základní informace bychom měli. Teď už jen věřit, že řada SRP zůstane cenově nohama na zemi a můžeme se těšit na první objednávky ;)

Sice je to trochu mimo diskuzi ohledně nových "želv", ale já bych kvalitu všech SRPů neházel na úroveň pětek. Měl jsem SSA127 a kvalitou zpracování i detaily se hodně blížily spíš k řadě Sarb. Sice to byly SSA, ale vyrábí se bez toho 24h subciferníku s day/date pod označením SRP 399 až SRP 406 a kvalita ciferníku, ruček a tahu s plnýma koncovkama u pouzdra včetně safíru byla někde úplně jinde, než třeba u SRP 269 (new military). Sice zůstala plechová spona a strojek, ale ten zbytek byl rozhodně výš než běžné pětky. Ale jinak sory za O.T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určo to nebudou špatný nebo ošklivý hodinky, ale pro majitele SKX nevidím zas tak rozdíl, abych si kupoval ještě tyhle.

Retro želví pouzdro je fajn, otázka je, jak ho bude vnímat běžný zákazník, který nezná staré želvy. Taky se může stát, že právě toto bude prodejní spoiler.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud to ti lide berou nevim, ale jestli je to pravda pozname... v prosinci... :-)

 

just an update. SRP773 SRP775 SRP777 SRP779 will be released this December while the SRP787K1 and SRP789K1 will be released in May/June 2016.

 

Je fakt, ze mit sken katalogovych fotek uz 8 mesicu dopředu mi přišlo zvlastni..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc se mi líbí verze 787 batman turtle, ale snesl bych i čistě černou verzi + aftermarket vložku lunety. Každopádně kvůli cenně si asi počkám na K verzi. I když pokud by J verze nebyla o moc dražší... kdoví. Ale na Vánoce už jsem chtěl Monstra. Bože zas mám Dylana :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...