Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Instagram mam a sleduju. Priznam se, ze nejradsi mam posty kluku tady z fora pripadne jinych nadsencu.

S tema luxusnima hodinkama si moc nerozumim. Nemam rad fotky drahych hodinek typu (Hublot, AP, RM, Rolex), kde jsou same skeletony, turba, diamanty a hodne zlata k tomu. Tech fotek je tam spousta. Hublot na ruce za volantem Veyronu nebo AP na kapote Rollse, to mi prijdou takove prvoplanove fotky ve stylu "ja na to mam". Nemuzu si pomoct, ale nelibi se mi to. To se daleko radsi podivam treba kdyz Prischera postne fotku starych Primek s hrnkem kavy. To ma daleko vetsi caro pro me.

To JamesLurk: neni to mysleno jako nic proti tobe, mluvim z obecneho hlediska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to silene laguje. Pri kazdem otevreni tak 5-6s nez jsem schopnej vubec pohnout obrazovkou. A potom v osobnich konverzacich, kdyz druha strana posila zpravu, tak nejsem schopnej nic delat. Zase tak zamrznuti na 5s. Pokud je clovek ve skupinove diskuzi, tak si v podstate ani neskrtne.

Jinak cernobilej design je ok, ale to logo je otresne. Stare byla uz klasika. Kdyz ho chteli zmenit, proc ne treba neco v tom cernobilem duchu, at drzi fazonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...