Přejít na obsah

Timex T2P029 - zkuenost?


Jiří_99

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

nemáte někdo zkušenost s těmato hodinkama? Vypadají velice slibně a zvlášť za tu cenu.. A právě díky té ceně jsem trošku znepokojen. Proč jsou tak levné, kvůli mosazi? Zase jsou ale lehounké..

Díky za každý postřeh.

 

http://hodinky.heureka.cz/timex-t2p029/specifikace/#section

post-39848-0-45055200-1449096201_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timex mosaz jen v military provedení, pro skauty a řádně začerněné, tohle "skoro-rolex" je průšvih. Nebrat.

 

Jeden kolega má letité a řádně ošoupané Primky Sport Quartz, mosaz je všude mimo číselník, :eek: je to neestetické, on to sám ví a tak to celý den schovává pod košili. Když na to kukne, je mi všelijak.  Pro takového nechronomagora jako je on by to asi mělo význam, ale i takoví nechcou dát za hoďky víc než kdysi za Primky. Co je víc než 300 je drahota. Tak mají na ruce raději dojebaný hodinky s mosazem,  slabota. Resumé - Timex mosaz chrono, to nebude vono.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Mám Edifice (viz. profilovka) za cca 2.5k už snad osm let. Dvakrát v nich byla měněna baterka. Jinak šlapou jak švícary.. :lol2:

Ty Bentime je co za značku? Nějaká nejlevnější čína? Vidím je snad v každém obchodě, ale ještě jsem se asi nesetkal s člověkem, který by je vlastnil..

Jeden kolega v práci měl tikitálky Secco a docela si je chválil. Taky jsem narazil na analog Calypso. To vůbec nevím co je za značku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...